Mete Aslan,İskenderun’un yolları ne durumda görüyoruz

Esnaf gezilerini Sanayi sitesi ile sürdüren Demokrat Parti Belediye Başkanı Mete Aslan, buradaki işçilerle sohbet etti. Girdiği dükkanlarda sıcak ilgi ile karşılanan Mete Aslan hakkında çıkan dedikodulara inanmamalarını söyledi.
Mete Aslan, “Sanayiyi yıkacağımı söylüyorlar. Yeni bir yer olmadan burayı nasıl yıkalım. Böyle bir iş olur mu. Benim belediye başkanlığı dönemimde yeni bir yere taşınma konusu vardı. Yer bulup tamamlayıp oraya taşınma olabilirdi. Ancak benden sonra bu konu öylece kaldı. Şimdi ben belediye başkanı olunca gelip de burayı nasıl yıkayım? Yeni bir yer olmadan burayı nasıl boşaltırız. Sizin işleriniz son yıllarda iyi olması lazım. Malum İskenderunun yolları ne durumda görüyoruz. Araçlar hergün sanayiden çıkmıyor. İşin esprisi bir yana İskenderun’a hizmet etmeye geliyoruz. İskenderun halkı bu temiz olmayan, yolları yapılmayan bir şehri hak etmiyor. Biz İskenderunluları hak ettikleri bir şehirde yaşatmak için geliyoruz. Hakkımda çıkan tüm dedikoduları lütfen beni arayıp sorun. Çekileceğim konusunda hergün bir rakam belirleniyor. Kimsenin gücü Mete Aslan’ı satın almaya yetmez. Zora gitdiklerini görünce bu tür oyunlara başvurmalarını bekliyorduk. Ne yaparlarsa ne yalan söylerlerse söylesinler biz bu seçimi alacağız. İskenderun’u güzel günler bekliyor. 1994-2009 yılları arasında ki özlenen iskenderun’u yeniden geri getireceğiz” dedi.

Mete Aslan,İskenderun’un yolları ne durumda görüyoruz Mete Aslan,İskenderun’un yolları ne durumda görüyoruz Mete Aslan,İskenderun’un yolları ne durumda görüyoruz

Önceki İçerikÜroloji Uzmanı Op. Dr. Abdulmecit Yavuz Gelişim’de
Sonraki İçerikŞahutoğlu; “Türkiye’nin Gerçeğini Pazaryerlerinde Görüyoruz”