Arsuz’da atılan her adımda ‘Güven’ sesi var

0
15
asaf üven 2
asaf üven 2

CHP Arsuz Belediye Başkan Adayı Asaf Güven, seçim çalışmaları kapsamında tüm mahallelerde halkla buluşma yürüyüşü gerçekleştirerek esnafla ve vatandaşla birebir iletişim kurmaya devam ediyor. Bir gününü Akçalı, Gözcüler ve Çetillik Mahallelerine ayırarak, günde ortalama 9 kilometre yürüyüp tek tek ev ve işyerlerini ziyaret edip halkla buluşan Asaf Güven, kendisine gösterilen sevgi selinde içtenliği, samimiyeti ve enerjisiyle dikkat çekti. Çocuklara ve yaşlılara özel ilgi gösteren Güven, çocuk hastalıkları hekimi olması dolayısıyla zaman zaman hasta çocukları muayene ederken, zaman zaman çocuklarının rahatsızlıklarını dile getiren annelerin sorularını da yanıtladı.

Misafirperver Arsuz Halkı’nın çeşitli ikramlarla ve büyük bir sevgiyle karşıladığı Güven’e baharın sıcaklığını iyice hissettirdiği halk yürüyüşünde CHP Hatay İl Başkan Yardımcısı Leyla Sakaroğlu, CHP eski Milletvekili Aziz Yazar, belediye başkan aday adaylarından Bülent Seküçoğlu, belediye meclis üyesi adayları, CHP kadın ve gençlik kolları üyeleri, işadamları ve vatandaşlar da eşlik etti.

“Arsuz, yeni bir başlangıca hazır”
Halkın kendisini sürekli aralarında yürürken göreceğini söyleyen CHP Arsuz Belediye Başkan Adayı Asaf Güven, “İnsanı temel alan ve halkın sorunlarına çözüm üreten, kültür ve sanata önem veren, üretken, katılımcı ve sosyal belediyeciliği önemseyen bir anlayışla Arsuz’a hizmet etmeye geliyoruz. Halkla buluşma yürüyüşlerimizdeki sevgi seli gösteriyor ki; Arsuz 31 Mart’ta yeni bir başlangıç yapmaya, geleceğe kol kola yürümeye ve daha mutlu yarınlara hazır” dedi.

Arsuz’da atılan her adımda ‘Güven’ sesi var Arsuz’da atılan her adımda ‘Güven’ sesi var Arsuz’da atılan her adımda ‘Güven’ sesi var Arsuz’da atılan her adımda ‘Güven’ sesi var

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

4 + four =