İbrahim GÜL; “Belen hizmete doyacak”

Cumhur ittifakı Belen Belediye Başkan Adayı İbrahim GÜL, ilçe teşkilatları ve Ak Parti Milletvekili Abdulkadir ÖZEL’in de katılımıyla Sarımazı Mahallesi esnafları ziyaret etti. Ardından Şekere Mahallesinde (karapelit) açık hava toplantısı düzenlendi.

İttifak Adayı İbrahim GÜL; “Belen hizmete doyacak”
Belen’in Karapelit mahallesinde mahalle sakinlerinin geniş katılımıyla yapılan açık hava toplantısında sevgi seli vardı. İlçe Başkanları Seyfullah GÜRBÜZ, Enis GÖÇMEN ve ilçe teşkilatlarının da bulunduğu açık hava toplantısında mahalle sakinlerine hitap eden İbrahim GÜL, vatandaşların da sorularını yanıtladı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip ERDOĞAN’ın Belen’i ziyaret etmesine de değinen İttifak Adayı GÜL; “Belen artık ehline emanet. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN Belenimizi ziyaret ettiğinde dediği gibi hizmet için geliyoruz. Bundan başka gayemiz yoktur. İnşallah büyükşehiri de kazanmamızla birlikte Belen hizmete doyacak.” İfadelerini kullandı.


Hatay’daki ittifak Adaylarından İzzettin YILMAZ ve Fadıl KESKİN Belen Seçim Bürosunu ziyaret etti.
Cumhur İttifakının Belen Seçim Koordinasyon Merkezini ziyaret eden; Antakya Adayı İzzettin YILMAZ ve Dörtyol Adayı Fadıl KESKİN’i Cumhur İttifakının Belen temsilcileri ağırladı. Seçim koordinasyon merkezinde yapılan toplantıda yüzlerin güldüğü dikkatlerden kaçmazken, Cumhur İttifakı Adaylarının vatandaşlarla samimi tavırları ise görülmeye değerdi.

1 YORUM

  1. Bos vaat olmasin..Ne gibi bir hizmet?
    Trafik sorunu,Trafige bagli olarak güvenlik sorunu,Yerlesim sorunu,(Gedik mahallesi kis aylarinda Hayalet sehir oluyor)Adanadan gelip sarimazida son bulan otoban icin proje varmi? Su ve temizlik sorunu
    daha sorunlar siralamayla bitmez.. bunlar nasil cözülecek anlatin bileleim.

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here