İskenderun Belediyesi Kadınlar Gününü Kutladı

İskenderun Belediyesi Dünya Kadınlar günü nedeni ile kutlama etkinliği düzenledi.
Belediye Halk Gazinosunda düzenlenen etkinliğe İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil’in eşi Feray Dingil, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Gül Nalcı, Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Mehmet Söylemez ve kadın kursiyerler katıldı.
Düzenlenen programda birer konuşma yapan bayan kursiyerler, ”Bizler İskenderun Belediyesi kursiyerleri olarak belediye başkanımız Sayın Seyfi Dingil ve değerli eşleri Feray Dingil hanımefendinin çok büyük desteklerini görüyoruz. Kültür Müdürlüğümüz tarafından düzenlenen Halk Eğitim Merkezi hocaları tarafından verilen el sanatları kurslarından oldukça memnunuz. İskenderun Belediyemiz tarafından açılan kurslarda hem meslek öğreniyoruz, hem de kendimizi geliştirme imkânı buluyoruz” dedi.
İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil’in eşi Feray Dingil, ise “Toplumların temel taşı aile, ailenin temel taşı ise kadınlarımızdır. Unutulmamalıdır ki; her zaman varlıklarıyla hayatın her alanında fedakârlığı, üretkenliği ve duyarlılığı temsil eden kadınlarımız; huzurlu, mutlu ve sağlıklı toplumların teminatıdır. Bu düşüncelerle tüm kadınlarımızın bu anlamlı gününü kutluyor, selam ve saygılarımı sunuyorum”diye konuştu.
İskenderun Belediyesi Kadınlar Gününü Kutladı İskenderun Belediyesi Kadınlar Gününü Kutladı İskenderun Belediyesi Kadınlar Gününü Kutladı

Önceki İçerikİskenderun Zabıtasından Etiket Ve Fiyat Denetimi
Sonraki İçerikCumhuriyet Halk Partisi Projelerini Açıkladı