Millet İttifakı Cumhuriyet Halk Partisi İskenderun Belediye Başkan Adayı Dr. Yılmaz Şahutoğlu, seçim çalışmaları kapsamında sanayi esnafıyla bir araya geldi.

Sanayi esnafını ziyaret eden Şahutoğlu, esnafın sıkıntı ve şikayetlerini dinledi. Sanayi bölgesinin sorunlarının pansumanla, onarımlarla düzeltilemeyeceğini bildiklerini kaydeden

Şahutoğlu; “Sorunların çözümü için cerrahi müdahale şart” dedi.

Sanayi bölgesinin sorunlarının çözümü noktasında, belediyeyi kazanmalarının akabinde bölge esnafıyla bir araya gelerek istişarelerde bulunacaklarını ve onların talepleri doğrultusunda ortak akılla proje gerçekleştireceklerini vurguladı.
CHP Adayı Dr. Yılmaz Şahutoğlu’nun sanayinin ve tüm İskenderun’un sorunlarına çözüm bulma noktasında irade sahibi olduğuna gönülden inandıklarını ifade eden esnaflar ‘Sizinleyiz’ derken, Şahutoğlu da; “Desteğinizle güçleniyoruz. Güçlendikçe zafere daha çok yaklaşıyoruz. Zafere giden yolda emin adımlarla hep birlikte ilerliyoruz” dedi.
Daha sonra Asaş Filtre Fabrikasında emekçilerle bir araya gelen Şahutoğlu, istihdam yaratılması adına yatırımcıların önün açacak projeleri hayata geçireceklerini vurgulayarak; “Size söz; alın teri ve yürekle çalışacağız, sizin için kazanacağız” dedi.

Millet İttifakı Cumhuriyet Halk Partisi İskenderun Belediye Başkan Adayı Dr. Yılmaz Şahutoğlu, gün boyu sürdürdüğü seçim çalışmaları kapsamında Perşembe pazarını da ziyaret ederek, hem pazarcı esnafı ve vatandaşların sıkıntılarını dinledi, hem de çözüm önerileri konusunda istişarelerde bulundu. Pazarcı esnafına hayırlı kazançlar dileyen Şahutoğlu’na teşekkür eden esnaf ve vatandaşlar da destek sözü verdi.
Ev ve mahalle toplantılarına da katılım sağlayan Şahutoğlu, burada hedef ve projelerini anlatırken, mahalle sakinlerinin önerilerini de dinledi.

Şahutoğlu; “Sorunların Çözümü İçin Cerrahi Müdahale Şart” Şahutoğlu; “Sorunların Çözümü İçin Cerrahi Müdahale Şart”

 

1 YORUM

 1. Kızmamak mümkün değil!
  Sayın bay Yılmaz Şahutoğlu, kişiliğinize. sahsınıza, insanlığınıza, samimiyetinize, yardım anlayışınıza, hiç negatif bir sözüm yok.
  Ama politik icraatınıza söyleyecek çok şeyşer var!
  1. Sorunların çözümü için “cerrahi müdahale şart” diyorsunuz. Güzel ama 3 üniversite okumuş bir kişi olarak ben ne demek istediğinizi anlamak istiyorum ama anlıyamadım!

  2. Asaş Filtre Fabrikasında çalışanlara istihdamdan bahsediyorsunuz. Yani zaten çalışanlara istihdamdan bahsediyorsunuz.

  3. Esnaflara sizinleyiz demekle bu iş olmaz. Ne yapacaksınız? vizyonunuz ne? seçilirseniz İskenderun 5 yıl sonra nasıl olacak?

  4. Demir Çelik işçileri demir çelik müzesi mi istiyor? Güldürmeyin beni!

  5. Mahalle sakinlerinin sorunlarını dinlemeniz çok güzel. Peki çözümünüz nedir? Lütfen cerrahi olmasın! Söz tabiri cerrahi çözümler cüzdanlarımızı boşaltıyor, oysaki biz cüzdanlarımız şişsin istiyoruz!

  6. İyi niyetinizden şüphem yok lakin şu ana kadar siz ve seçim kadronuz zayıf bir perfonmans gösterdi. Rakiplerinizi küçümsemeyin ve kazanma işini, yağdan kıl çekmeye benzetenler gibi sakın çantada keklik sanmayın!

  7. İskenderun şehrini şahlandırmak için ekibinizle beraber uygulamak istediğiniz somut projelerinizi lütfen seçimlerden önce belirtin.

  8. Bütün adaylar için geçerli bu: artık boş vaatlere karnımız tok. Eğriye eğri ve doğruya doğru diyeceğiz!
  Bize belediyecilik hizmeti getireni ve yaşam sorunlarımızı çözeni sırtımızda taşıyacağız. Bunu yapmıyandan her konuda hesap soracağız!

  Halkın çoğunluk tercihiyle seçilecek yeni belediye başkanına şimdiden büyük ve kalıcı başarılar dilerim!

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here

16 − 9 =