Çalışkan: SAADET PARTİSİ’NİN OYLARINDA BÜYÜK PATLAMA OLACAK

Saadet Partisi Adayları seçim çalışmalarına İskenderun’da devam etti.

Saadet Partisi Belediye Başkan Adayları, İskenderun’da Hizmet Vakfı ziyareti ardından Sanayi esnafıyla meydan toplantısı yaptı.

Saadet Partisi GİK Üyesi Doç. Dr. Necmettin Çalışkan, Büyükşehir Adayı Ahmet Yıldız, İskenderun Belediye Başkan Adayı Halil Çelik, Meclis Üyesi adayı Nizamettin Özdemir ile birlikte İskenderun Sanayi esnafı tarafından büyük ilgi gördü.

Saadet Partisi Genel idare Kurulu Üyesi Doç. Dr. Necmettin Çalışkan, bu seçimde Saadet Partisi’nin oylarında büyük patlama olacağını dile getirerek, bugüne kadar ülkeyi ve belediyeyi yönetenlerin sorunla köklü çözüm üretemediler. Buradan İskenderun ve diğerilçeler bizimle şaha kalkacak diyenlere soruyorum; Geçen 5 yıl ilçeyi kim yönetti? Neden haha kalkmadı? İskenderun’u başka bir parti mi yönetti?

Bu sebeple Saadet Partisi dışında sorunları çözecek parti yok, ekonomide, sanayide, teknolojide, üretimde kendimize yeterli hale geleceğiz. Şuan her şey ithal ediliyor ve dışa bağımlı durumdayız. Başta sanayi esnafı olmak üzere tüm esnafımızın, çiftçimizin sorunlarıyla yakından ilgileneceğiz. Geçmişte Erbakan hocamız zamanında ağır sanayi hamleleri başlatan, fabrikalar kuran bir tecrübeye sahip olarak ülkemizi yeniden fabrikalarla donatacağız” dedi.

Çalışkan: SAADET PARTİSİ’NİN OYLARINDA BÜYÜK PATLAMA OLACAK Çalışkan: SAADET PARTİSİ’NİN OYLARINDA BÜYÜK PATLAMA OLACAK

Önceki İçerik7’den 77’ye İstiklal Marşımız
Sonraki İçerikHbb’den İşçi Personellerine İkramiye