Şahutoğlu; “Demir Çelik Müzesi’ni Kente Kazandıracağız”

Millet İttifakı Cumhuriyet Halk Partisi İskenderun Belediye Başkan Adayı Dr. Yılmaz Şahutoğlu, seçim çalışmaları  devam ediyor. İskenderun Demir Çelik Sitesi’nde esnafları gezen ve evlere konuk olan Şahutoğlu, gördüğü ilgiden ötürü site sakinlerine teşekkür etti.

Site çarşısındaki esnafları gezen Şahutoğlu, hayırlı kazançlar diledi. Daha sonra evlere konuk olan Şahutoğlu, hedef ve projelerini anlatırken, hane halkının da öneri ve taleplerini dinledi.
Demir çelik’in İskenderun için çok büyük önem taşıdığını ifade eden Şahutoğlu, bundan yola çıkarak bir ‘Demir Çelik Müzesi’ni kente kazandırmak istediklerini söyledi. Demirin element halinden son haline kadar geçirdiği evrelerin anlatıldığı, demir ve çelik ile ilgili her şeyin yer alacağı bir müze projelerinin olduğunu kaydeden Şahutoğlu; “Sosyal Demokrat Halkçı belediyeciliğin insana dokunan, insanın ihtiyaçlarını önceleyerek, hiç kimseyi ötekileştirmeyen, ayrıştırmayan, kimseyi halkanın dışında tutmayan, herkese sahip çıkan, herkesi kucaklayan, sevgi, kardeşlik, barış dilini kullanan, bulunduğu sosyal yaşam alanında kentte birliği, beraberliği, kardeşliği, huzuru temel amaç edinen yönetim anlayışını İskenderun’a da hakim kılacağız” dedi.

1 YORUM

 1. Sayın Yılmaz Şahutoğlu,
  Size soruyorum, İskenderun’da bütün sorunlar çözüldü ve şimdi vatandaşlar Demir Çelik Müzesi mi istiyor? Hayır, İskenderun halkı bunu istemiyor! Gidin Deniz Müzesine bakın ne kadar az ilgi olduğunu görün.
  Tabi zamanı gelince 1 değil 1o müze isteriz, hatta 20 müze ama şu an acıl olan ve çözüm bekleyen bir çok sorunlar ve talepler var.
  Ben bunları yazmaktan bıkmayacağım. Umarım yöneticilerimiz bunu yapıcı bir kritik olarak algılar ve gereken dersi alır!

  Bize temiz ve sağlıklı bir çevre lazım, bize huzur lazım, bize gelirimizi sağlayacak iş imkanları lazım, bize kutuplaşma yerine dostluk ve kardeşlik lazım, bize her mahallede çocukların güven içinde oynayabileceği yeşil parklar lazım, Bize stressiz trafik, rahat yürüyebileceğimiz kaldırımlar ve yollar lazım, bize dört dörtlük hizmet lazım. Bize bir çok şey lazım. Kısacası, bunu bize sağlayacak bir belediye başkanı lazım!

  Bu güne kadar bizi bunlardan mahrum edenler Allahından bulsunlar!
  Bundan sonra takipçi olacağız ve iyi hizmet vermeyip görevini ihmal edenlerin yüzüne tüküreceğiz!

  Halkın iradesi ile seçilecek belediye başkanına şimdiden büyük başarılar dilerim!

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here