İskenderun Şehitlikte Bakım Ve Düzenleme Çalışması Yapılıyor

1
4
ehitlik
ehitlik

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, asri mezarlık içerisinde bulunan şehitlikte bakım ve düzenleme çalışmasının yapıldığını belirtti.
İskenderun Belediyesi Park Bahçeler Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, Belediye Başkanı Seyfi Dingil’in talimatıyla Şehitlikte peyzaj çalışmalarına başladı.

Yapılan çalışmaları yerinde inceleyen Başkan Seyfi Dingil,”Bir yandan fen işleri müdürlüğü ekiplerimiz şehitlikteki çeşitli nedenlerle bozulan yer döşemelerinin yenileme çalışmalarını yapıyor. Diğer yandan da Park Bahçe müdürlüğüne bağlı ekipler çiçeklendirme ve yeşil alanın bakımını yapıyor.”dedi.

Belediye Başkanı Seyfi Dingil,” Diğer yandan başlatılan çalışmalar kapsamında, şehitlikteki bulunan kurumuş ağaçların, yabani otların temizlenmesi, toprak serimi ve çim ekimi, sulama sisteminin bakım-onarımı, aydınlatma anıt ve mezarların bakım onarım çalışmaları yapılacak ”diye konuştu.

İskenderun Şehitlikte Bakım Ve Düzenleme Çalışması Yapılıyor

1 YORUM

  1. Şehitlerimize Allahtan Rahmet ve Nur içinde yatmalarını dilerim!
    Hayatıyla vatanını koruyan şehitlerimizin mezar bakımı her zaman eksiksiz olarak yapılması gerekir.
    Yer zeminleri bozulmuş, ağaçlar ve çimler kurumuşsa demekki burada bir bakım eksikliği söz konusu.
    Burada önemli olan eksikliği düzeltmek değil, zamanında bakım yaparak eksikliği önlemek ve şehitlerimize yakışır bir şekilde daimi bakım yapmak.
    Belediye başkanımıza duyurulur!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

14 − 3 =