İskenderun Seçim Güvenliği Toplantısı Gerçekleşti

31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak olan Mahalli İdareler Seçimleri ile ilgili olarak, İskenderun Kaymakamı İskender Yönden, siyasi parti teşkilatlarının ilçe başkanlarıyla bir araya gelerek “Seçim Güvenliği” konulu bir istişare toplantısı yaptı.

Kaymakamlık Toplantı Salonu’nda Kaymakam İskender Yönden başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya; İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Ferit Gül, İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Mithat Tolunay, İlçe Yazı İşleri Müdürü Mehmet Gök ile Siyasi Parti Teşkilatlarının İlçe Başkanları veya Temsilcisi iştirak etti.

31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak olan Mahalli İdareler Seçimleri sürecinin ülkemiz, milletimiz, ilimiz ve ilçemiz için hayırlı olması temennisinde bulunarak sözlerine başlayan Kaymakam Yönden; “Seçim takviminin başlamasından itibaren devam eden sürecin İlçemizde huzur, güven, saygı ve hoşgörü içerisinde ilerlemesi, vatandaşlarımızın özgür iradesinin sandığa yansıması, hukukun üstünlüğüne ve ilçemizdeki kardeşlik ve hoşgörüye dayalı kültürel yapısına uygun bir demokratik şölen şeklinde geçmesi hepimizin ortak arzusudur” dedi.

İskenderun’un demokratik olgunluğa ulaşmış, huzurun, güvenliğin, birlik, beraberlik ve kardeşliğin hâkim olduğu güzide bir kent olduğunun altını çizen Kaymakam Yönden, “Temennimiz, seçim sürecini İlçemizin siyasi itibarı ve toplumsal kültürüne yakışır bir şekilde geçirebilmektir. Bu manada değerli halkımızın ve siyasi parti teşkilatlarımızın gerekli hassasiyeti göstereceğine olan inancım tamdır” dedi.

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here