Arsuz Muhtarlar Toplantısı Gerçekleşti

Arsuz Kaymakamı Musa SARI başkanlığında, Emniyet Müdürü Halil KARABACAK , İlçe Jandarma Komutan V .Tahir ŞENSOY , kurum amirleri ve muhtarların katılımı ile Arsuz Öğretmen Evi toplantı salonunda düzenlenen muhtarlar toplantısında mahallelerin soruları masaya yatırıldı.

Toplantının açılış konuşmasını yapan Kaymakam SARI “Kıymetli mesai arkadaşlarım, kıymetli muhtarlarımız hepiniz hoş geldiniz . Mahallelerimizdeki yatırımları, çalışmaları, yapılacakları ve sorunları masaya yatırmak için bir araya geldik. Toplantılarımızla, yapılacak işleri, mahallenin sorunlarını ve yatırımları ilgili kurumlarla koordineli şekilde görüşeceğiz. Alınan kararlar vatandaşlarımızın daha iyi hizmet almasına vesile olması için Kaymakamlık ve Kurumlar olarak elimizden geleni yapacağız.. Kurum amirlerimize varsa soracağınız sorular iletebilirsiniz. Bizlerde sorunları not alacağız ve takip edeceğiz. Bazı konuların çözümü hemen olabiliyor bazıları da zaman alabiliyor. Yapmamız gereken sizden gelen talepleri sorunları takip etmek, sizlerinde kurumlarımızla koordinasyon halinde sorunların çözümüne ortak olmanızdır. Toplantıya katıldığınız için tekrar teşekkür ediyorum “ dedi.

Toplantıda ilçemizde yaşanan tarım arazi yollarının ıslah edilmesi, asayiş sorunları, asfalt yapımı ve onarımı, içme suyu, öğrenci taşıma sorunları, okul onarımları, altyapı sorunları, sağlık, sosyal yardım ve evde bakım hizmetleri, elektrik ve telekom hizmetleri, camilerin çevre aydınlatması, hayvan ve bitki hastalıkları gibi sorunlar ilgili kurum amirlerine iletildi.

Kaymakam SARI son olarak toplantıda sorunların çözüm aşamasında Kaymakamlık ve kurumlarımız olarak konuların takipçisi olacaklarını, Muhtarlara taleplerini kurumlarımızla ve benimle istediğiniz zaman görüşebilir, sorunlarınızı iletebilirsiniz’’ dedi.

PAYLAŞ

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here