Hatay Büyükşehir Belediye Başkan adayı İbrahim Güler: ‘Tüm seçim tecrübelerimizle söylüyorum ki  31 Mart’ta tereyağından kıl çeker gibi kazanacağız’

Cumhur İttifakı Hatay Büyükşehir Belediye Başkan  adayı İbrahim Güler ve beraberinde İskenderun Belediye Başkan Adayı Fatih Tosyalı, AK Parti ve MHP ilçe başkanlarından oluşan heyet seçim çalışmaları kapsamında İskenderun’da AK Parti ve MHP kadın kolları teşkilatlarıyla bir araya geldi.

Kadın kollarının coşkusu ve inanmışlığının kendisini extra  motive ettiğini söyleyen Güler: “Kadın kollarımızın bu inanmışlığı, gayreti azmi 31 Mart’ta zaferimize olan inancımızı daha da pekiştiriyor.  31 Martta kadar bu inançla bu gayretle çalışmaya devam edersek inanın bana Tüm seçim tecrübelerimizle söylüyorum ki biz tereyağından kıl çeker gibi Hatay’ımızda Büyükşehiri ve 15 ilçemizi kazanacağız.

2 teşkilatın ortak adayı olarak gece gündüz çalıştıklarını söyleyen Cumhur İttifakının Büyükşehir Belediye Başkan adayı Güler: “Hep söylüyorum benim artık 2 teşkilatım var. Ve biz bu teşkilatlarımızla Hatay’ın makûs talihine son vereceğiz. Çünkü Vatandaş bahane istemiyor, hizmet istiyor. Büyükşehir küçük şehir ayrımı istemiyor. 4 Martta açıklayacağımız projelerimizle Hatay’a çağ atlatacağız. Yepyeni bir vizyonla Hatay’ımızı bambaşka bir üst lige taşıyacağız. Hatay’ımızı imar edeceğiz, ıslah edeceğiz dedi.

1 YORUM

 1. Belediye başkanlığı adaylarının söyledikleri şeyleri ne kadar ciddiye almamız gerekir acaba?
  Geçmiş dönemlere baktığımızda seçimden önce söylenenler ve verilen vaatler unutuluyor maalesef.
  Hatay Büyükşehir Belediye Başkan adayı sayın İbrahim Güler “Kıldan tereyağı çeker gibi Hatay’da 15 ilçemizi kazanacağız” şeklindeki açıklaması gerçeklerden çok uzak bir açıklama olmuş bence!

  Diğer ilçeleri hakkında fazla bir bilgim yok ama bir İskenderun’lu olarak ilçemizin son 8 yılda harabeye dönüştüğünü görebiliyorum. Yollar ve kaldırımlar hala delik deşik. Seçimler yaklaştığından olsa gerek, bazı çukurlara çakıllarla yamalar yapılmış! Çok az asfaltla son derece kalitesiz ve hemen dağılan, çöken yamalar.
  Yapılmassa daha iyi olurdu bence, çünkü üzerinden arabalar geçince çakıllar etrafa saçılıyor ve yayalara yaralanma tehlikesi saçıyor! Çakıllar zımpara vazifesi yaparak çukurları daha da derinleştiriyor. Sayın Seyfi Dingil’in yapılan son derece kalitesiz yamaları görmesini isterdim!
  Vatandaşlar bu rezalete alışmış olmalı ki fazla ses çıkartmıyorlar veya çıkartamıyorlar. Bu ilçenin çok kötü yönetildiğini görebilecek tecrübe ve bilgiye sahibim!
  Biz partinin rengine, kanına değil, icraata bakarız!
  Umarım yeni seçilecek belediye başkanı ilçemizi hak ettiği huzur ve düzene kavuşturur!
  Seçilecek olan belediye başkanlarına şimdiden başarılar dilerim!

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here

seven − 5 =