İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil: Cumhurbaşkanımızı En İyi Şekilde Karşılayacağız

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, “Cumhurbaşkanımızı en iyi şekilde karşılayacağız” dedi.
Belediye Başkanı Seyfi Dingil, yaptığı açıklamada Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 24 Şubat 2019 Pazar günü Hatay’a geleceğini söyledi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Hatay programı hakkında bilgiler veren İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil,”Milletin adamı Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan Hatay’a geliyor. Pazar saat 16:00’da Antakya itfaiyesi önünde değerli halkımıza hitap edecek. Hasret bitiyor. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı Hatay’a ağırlayacak olmanın gururunu ve onurunu bir kez daha hep birlikte yaşayacağız. Tüm halkımızı bu tarihi coşkuyu yaşamaya davet ediyorum” diye konuştu.

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil,”Hazırlıklarımız başladı. Biz heyecanla bekliyoruz. Hazırlıklarımızı ve çalışmalarımızı yapıyoruz. İnşallah Pazar günü saat 16.00’da Antalya itfaiye önünde Sayın Cumhurbaşkanımızı karşılayacağız. Cumhurbaşkanımızı Hatay’a yakışır bir şekilde karşılayacağız. İnanıyoruz ki tüm hemşerilerimiz Cumhurbaşkanımızı bağrına basacak.31 Mart’ta Cumhur ittifakı ülke genelinde, Hatay ‘da ve ilçelerinde seçimden başarılı bir şekilde çıkacak” şeklinde konuştu.

PAYLAŞ

1 YORUM

  1. Çok tuhaf bir duyuru!
    Cumhur Başkanımız Hatay’a geliyor ve bunu duyuran ve organize eden İskenderun Belediye Başkanı!!!
    Cumhur Başkanımız Sayın Erdoğan’a soruyorum: siz tarafsız mısınız? Sizi karşılaması gereken Hatay Büyük Şehir Belediye Başkanı sayın Lütfü Savaş değil mi?
    Anlaşılan tarafsızlık yok, parti reklamı var!

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here