Demokrat Parti İskenderun Belediye Başkan Adayı Mete Aslan ,İskenderun Kaymakamı İskender Yönden’i makamında ziyaret etti

Demokrat Parti İskenderun Belediye Başkan Adayı Mete Aslan seçim çalışmaları kapsamında İskenderun Kaymakamı İskender Yönden’i makamında ziyaret etti. Sohbet ortamında geçen ziyarette Kaymakam Yönden, Huzur içinde bir seçim olmasını diledi.
Mete Aslan ise seçimlerde halkın teveccühleri ile bir belediye başkanı seçileceğine dikkat çekerek, “Huzur ortamında bir seçim olmasını diliyoruz. Bizler bu seçim sürecini birlik ve beraberlik içinde geçireceğiz” dedi.
Karşılıklı hoş sohbet ortamında geçen ziyarette Kaymakam Yönden, İskenderun’un büyük bir ilçe olduğunu her kesimden insanları kardeş içinde yaşadığını belirterek tüm adaylara başarılar dilediğini ifade etti.
İskenderun Belediye Başkan Adayı Mete Aslan ise seçimlerde halkın baskısı ve talepleri doğrultusunda aday olduğunu ve daha önce 15 yıl belediye başkanlığı yaptığı bu şehri iyi tanıdığını ve sorunlarını da iyi bildiğini sözlerine ekledi.

1 YORUM

  1. Hizmetkar memurlarımızı ve yöneticilerimizi sevgi ve saygıyla selamlarım.
    İskenderun şehrinin sorunları belli: biz huzur, düzen, sağlam bir altyapı, temiz bir çevre, rahatlıkla kullanabileceğimiz çukursuz yollar ve kaldırımlar, çocuklarımızın güvenle oynayabileceği sokaklar, bütün İskenderun halkına hitap edebilen kültürel ve sosyal faaliyetler, kullanıp yüzebileceğimiz temiz bir sahil ve deniz, kutuplaşmadan uzak dostluk ve beraberlik istiyoruz! Fazla bir şey istemiyoruz!

    Geçmişteki eksiklikleri ve hataları telefi etmesi için İskenderun şehrinin herkesle işbirliği yapabilecek çok iyi bir belediye başkanına ihtiyacı var. Mumla arıyor!

    Çoğunluğun bilinçli iradesi ile seçilecek olan başkana şimdiden büyük başarılar dilerim!

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here