İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil: Millet Parkı Çok Yakında Tamamlanacak

5
27
millet parki
millet parki

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, Karayolları arazisine yapılan Millet Parkı’nı kısa süre sonra tamamlanacağını söyledi.
Belediye Başkanı Seyfi Dingil, Karayolları arazisine yapılan Millet Parkı’nda çalışmaların hızlı bir şekilde sürdüğünü söyledi.

Başkan Seyfi Dingil, göreve geldikleri ilk günden bugüne kadar birçok hizmeti hayata geçirdiklerini ifade ederek, “Toplumun her kesimine hizmet götürdük. Her mahalleye eşit hizmet verdik. Kimseyi ayrıştırmadan halkımıza en iyi hizmeti vermeye çalıştık. Hizmetlerin oluşmasında emeği geçen değerli meclis üyelerimizin çalışanlarımızın ve halkımızın her zaman görüşlerini önemsedik. Ortak akıl ile sorunları çözmeye çalıştık” dedi.

Belediye Başkanı Seyfi Dingil,”İskenderun’a katkı sunmamızda emeği olan herkese teşekkür ediyorum. İskenderun’un en önemli bölgesinde Fener Caddesi’nde eski Karayolları arazisine yaptığımız Millet Parkı çok yakında tamamlanacak. Kent insanının sosyal, kültürel alanda birçok ihtiyacına cevap verecek olan bu parkı İskenderun’a kazandırmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Millet Parkı kısa süre sonra hizmete girecektir” diye konuştu.

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil: Millet Parkı Çok Yakında Tamamlanacak

5 YORUMLAR

 1. İLK ÖCE SAHİLDEKİ İŞPORTA VE SOKAK ORTASINDAKİ SATICILARI VE SAHİLDEKİ PARALI OYUN PARKLARINI KALDIRILSIN

 2. Iskenderun halkı için önemli bir alan. Uzun çekişmelerden sonra sonunda bu alanın park yapılması takdire değer bir karar. Katkısı olan herkesi tebrik eder teşekkürlerimi sunarım!
  Umarım alt ve üst yapısı kaliteli ve uzun ömürlü yapılmıştır. Iskenderunda kaliteli ve uzun vadede dayanıklı projelere ihtiyacımız var! Kanal projesi çok dandik ve tam bir fiasko! Dilerim bu park için ileride aynı şeyi söylemeyiz.

  İskenderun’da müthiş bir araba parkı sorunu var! Buraya 750 araba kapasiteli park yapılacağını okumuştum. Umarım bu yapılılmıştır ve zamanla başka amaçlar için park yeri küçültülmez veya rantçılara verilmez!

  Çocukların güvenli bir şekilde oynayabileceği ve herkesin huzurlu bir şekilde gezip otururabileceği bir çok parka ihtiyaçımız var. Zamanla her mahallenin yeşil alan sahaları ve parkı olmalıdır. Şehrimize bir marina ve diğer şehirlerle bağlantılı bot seferleri gerekli. Delik deşik olan yolların ve kaldırımların kaliteli ve kalıcı bir şekilde yapılması şart! Trafiğin aksamadan düzenli akması için yol üzerinde park etmeler önlenmelidir. Bu da ancak ihtiyaç miktarında park yerleri yapmakla sağlanır!

  Daha o kadar eksiklikler varki sayın Dingel bey çok ama çok geride!

 3. Iskenderun halkı için önemli bir alan. Uzun çekişmelerden sonra sonunda bu alanın park yapılması takdire değer bir karar. Katkısı olan herkesi tebrik eder teşekkürlerimi sunarım!
  Umarım alt ve üst yapısı kaliteli ve uzun ömürlü olur. Iskenderunda kaliteli ve uzun vadede dayanıklı projelere ihtiyacımız var! Kanal projesi tam bir fiasko! Dilerim bu park için ileride aynı şeyi söylemeyiz.

  İskenderun’da müthiş bir araba parkı sorunu var! Buraya 750 araba kapasiteli park yapılacağını okumuştum. Umarım bu yapılılmıştır ve zamanla başka amaçlar için park yeri küçültülmez veya rantçılara verilmez!

  Çocukların güvenli bir şekilde oynayabileceği ve herkesin huzurlu bir şekilde gezip otururabileceği bir çok parka ihtiyaç var. Zamanla her mahallenin yeşil alan sahaları ve parkı olmalıdır. Şehrimize bir marina ve diğer şehirlerle bağlantılı bot seferleri gerekli. Delik deşik olan yolların ve kaldırımların kaliteli ve kalıcı bir şekilde yapılması şart! Trafiğin aksamadan düzenli akması için yol üzerinde park etmeler önlenmelidir. Bu da ancak ihtiyaç miktarında park yerleri yapmakla sağlanır!

 4. Bir iskenderunlu olarak şehirimizin düzensizliğinden çok utanıyorum çok güzel bir çoğrafyada olduğumuz halde iskenderunu o kadar bozdularki bir daha eski haline getiremeyiz yazık oldu iskenderuna çok kötü yapılanma bakımsız cad. Ve sokaklar eskimiş boyasız evler kazılmış kötü yollar sahil şeridi kötü düzenlenmiş tam bir varoş şehiri.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

five + 7 =