Mete Aslan İskenderun’un iyi yönetilmesine ihtiyaç duyduğu için yeniden aday olmaya karar verdiğini söyledi

15 yıl İskenderun Belediye Başkanlığını yapan Mete Aslan ‘Demokrat Parti’ den adaylığını düzenlediği açık hava mitinginde açıkladı.

Tayfur Sökmen bulvarında seçim ofisi önünde büyük bir kalabalık kitleye konuşan Mete Aslan herksin iyi bildiği işi yapması gerektiğini belirterek belediye başkanlığı kendisinin işi olduğunu söyledi.

En önemli ittifakın İskenderun ittifakı olduğuna vurgu yapan Mete Aslan sadece iki adayın ve ittifakın vatandaşa dayatılamayacağını belirterek” Görülüyor ki bunca zamanın ardından bize ihtiyaç olduğunu görüyorum. Bu geçen süreçte ne yazık ki istenilen hizmet İskenderun ‘a yapılamadı. Bizim yaptıklarımız ortada ve daha iyisini yapmak için aday oluyorum. Belediyecilik benim işim, herkes kendi işini yapsın. Geçmişte benimde hatalarım olabilir ya da belediye çalışanlarımın hataları olabilir geçmişe dönük özür dileyecek kadarda alnım açık başım dik biriyim. Sizlerin desteği ile İskenderun’un ittifakıyım ben bu memleketin fedaisiyim beni satın alacak hiç bir sermaye yoktur. Aday olan değerli insanlara başarılar diliyorum” şeklinde konuştu.

Mete Aslan İskenderun’un iyi yönetilmesine ihtiyaç duyduğu için yeniden aday olmaya karar verdiğini söyledi

Önceki İçerikCumhuriyet Halk Partisi  ‘Aday Tanıtım Toplantısı’ gerçekleştirdi
Sonraki İçerikİskenderun Belediye Meclisi Şubat Ayı 2.Toplantısını Gerçekleştirdi