İskenderun’da 4 Spor Kompleksinin Yapımı Tamamlandı

0
26
9
9

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil,4 farkı noktada inşaa edilen spor kompleklerinin yapımının tamamlandığını belirtti.

Yapılan spor kompleksi hakkında açıklamalarda bulunan Belediye Başkanı Seyfi Dingil,”Göreve geldiğimiz ilk günden bugüne kadar sportif etkinliklere spor kurslarına büyük önem verdik.Farklı braşlarda bir çok kurs açarak gençlerimizi spora teşvik ettik.Daha sonra meydan mahallesi,yıldırım tepe mahallesi,fatih sultan mehmet mahallesi ve Denizciler mahalllesine spor toto ile bilirkte spor komplekleri yapmaya karar verdik.Yapılan projeler kapsamında uygun yerlere spor kompleksleri inşaa edildi”dedi.

Belediye Başkanı Seyfi Dingil,” Belediye olarak her Mahallemize hizmet etme noktasında yoğun bir çalışma gerçekleştiriyoruz. Bu kapsamda Mahallelerimize yaptığımız içerisinde Halı Saha,voleybol sahası ve basketbol sahası bulunan spor tesislerini yapımı tamamlandı.Samimi yaklaşımları ve destekleri için hemşehrilerimize teşekkür eder, açılışını kısa bir süre sonra gerçekleştirdiğimiz Spor Kompleksinin İskenderun’umuza, Mahallelerimize hayırlı uğurlu olmasını şimdiden diliyorum”diye konuştu.

İskenderun’da 4 Spor Kompleksinin Yapımı Tamamlandı İskenderun’da 4 Spor Kompleksinin Yapımı Tamamlandı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

11 − nine =