İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil: Çay Mahallesinde Asfalt Çalışmaları Yapılıyor

2
53
8
8

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, Asfalt çalışmalarına aralıksız devam edildiğini belirterek; “İskenderun Belediyesi olarak şehrin en ücra köşesine kadar hizmet ulaştırmaya devam ediyoruz. Ekiplerimiz Çay Mahallesinde çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. Çeşitli nedenlerle bozulan tahrip olan yollar sıcak asfalt ile kaplanıyor. Ekipler vatandaşlardan ve esnaflardan gelen talepleri değerlendirerek yolların bakımını, onarımını ve düzenlemesi yapıyor” dedi.
Belediye Başkanı Seyfi Dingil,”Havaların şartları elverdiği sürfece İlçe genelinde asfalt kaplama ve yama çalışmalarına hızlı bir şekilde devam edeceğiz. Vatandaşlarımız ve esnaflarımız yapılan asfalt çalışmalarından memnun olduklarını belirtiyorlar. Bizlerde muhtarlarımız ile iletişim halinde olup ihtiyaç olan yollarda çalışmalarımızı hızlı bir şekilde sürdürmeye devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil: Çay Mahallesinde Asfalt Çalışmaları Yapılıyor İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil: Çay Mahallesinde Asfalt Çalışmaları Yapılıyor

2 YORUMLAR

 1. Sayın Belediye Başkanımız Seyfi Bey,
  Son günlerde yollarda bize çok ızdırap çektiren bazı çukurlar kısa bir süre için çok şükür kapatıldı. Az da olsa iyi bir gelişme.
  Bu çukurları kumla, çakılla, yama ile kapatma işlemi uzun ömürlü olmasa da teşekkürlerimi sunarım!

  Bakış açılarımız ve görüşlerimiz farkı olabilir! Amacımızın farklı olduğunu sanmıyorum: Vatanımıza, yaşadığımız şehrimize hizmet etmek geliştirmek istiyoruz!
  Bir kaç şey saymak gerekirse, yaşadığımız şehrin temiz, huzurlu, emniyetli, modern, yeşil, çocuk ve engelli dostu ve trafik sorunu asgari olmasını istiyoruz dimi! Bunu kim istemez?
  Peki neden yapmıyoruz?
  Kaliteli ve uzun ömürlü çözümler varken neden kısa ömürlü dayanıksız çözümlere kaçılıyor? Bunu açıklarmısınız lütfen!
  Sonunda bu kısa süreli çözümler bize sonunda çok daha pahalıya patlıyor!
  Kısa süreli yamalar değil, kaliteli ve uzun süreli çözümler istiyoruz!
  Bu konuda uğraş veren ve emeği geçen herkese başarılar diler ve teşekkür ederim!

 2. Ne yazık ki sayın başkanımız İskenderun yollarındaki çukurları bilmiyor galiba!
  “Şehrin en icra köşesine kadar hizmet ulaştırmaya devam ediyoruz” açıklamasını okuyunca, galiba İskenderun’dan değil başka bir şehirden bahsediliyor düşüncesine kapıldım!
  En yoğun trafik olan Primemall AVM çıvarındaki çukurlardan, İskenderun!a giriş yollarının bozukluğundan, eski hal çevresindeki rezaletten haberleri yok sanırım!

  Seçimler yaklaşıyor ve tabi klasik bir faaliyet olan seçim öncesi ufak tefek kımıldamalara şahit oluyoruz! Sayın Civelek beyin gidişine hiç üzülmemiştim! Sayın Dingil beyin de gidişinize hiç üzülmeyeceğim! Umarım iyi çalışan bir belediye başkanı seçilir!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

two × 2 =