İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil: Hatay Büyükşehir Belediyesini Kazanacağız

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, Hatay Büyükşehir belediyesini almak için gece gündüz demeden çalıştıklarını belirtti.
AK Parti Hatay Büyük Şehir Belediye Başkan Adayı İbrahim Güler, seçim çalışmaları kapsamında geldiği kentimizde İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil’i ziyaret etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil,”2019 Mart ayında yapılacak seçimlere sıkı bir şekilde teşkilat olarak hazırlanıyoruz. AK Parti Hatay Büyük Şehir Belediye Başkan Adayımız İbrahim Güler ile birlikte çeşitli ziyaretlerde bulunuyoruz. Önümüzdeki seçimler çok önemli. Ak Parti Hatay teşkilatımız bütün kurumlarıyla yerel seçimlere hazır. Ev ev, kapı kapı dolaşıp çok çalışacağız ” dedi.

Hatay Büyükşehir Belediyesi’ni mutlaka alacaklarını belirten Güler, “Allah’ın izniyle kazanacağız. Milletin derdini kendi derdi olarak görüp çözme noktasında irade gösteren bir teşkilatımız var. Ve bunu sahada Hatay Büyükşehir Belediyesi bizde olmamasına rağmen bunu net olarak milletimizin teveccühü ile görüyoruz.Hatay için büyük projelerimiz var.Çalışmalarımıza aralıksız devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil: Hatay Büyükşehir Belediyesini Kazanacağız İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil: Hatay Büyükşehir Belediyesini Kazanacağız

Önceki İçerikAşılama tedavi yöntemiyle bebek sahibi oldu
Sonraki İçerikİSTE Kampüsü ‘Yeşil Islah Teknolojisi’ ile tasarlanıyor