Ak Parti Aday Adayları Birlik Beraberlik Mesajları Verdi

AK Parti İskenderun Belediye Başkan Aday Adayları, kahvaltıda bir araya gelerek birlik ve beraberlik mesajları verdiler.
AK Parti İskenderun İlçe Başkanvekili Pakize Ulutaş Kurtul un organize ettiği kahvaltı programına katılan aday adayları, 31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimler öncesi, güç birliği oluşturdular.
Kahvaltıda konuşan AK Parti İskenderun İlçe Başkanvekili Pakize Ulutaş Kurtul, başarılı olmanın yolunun birlik ve beraberlikten geçtiğini ifade etti.
Aday adayları hep bir arada olmaktan büyük mutluluk duyduklarını, İskenderun’a hizmet için her kim aday olursa, birlik ve beraberlik içinde çalışacaklarını önemle vurguladılar. Kahvaltı programına Belediye Başkan Aday Adayları
Bülent Özer,Fatih Tosyalı,Metin Çağlar,Erdal Keleş,Abdulkerim Güven,Ergün Gözüküçük,Lutfi Maraşlı,Nevzat Barak,Vedat Tosun,Ali Soylu,Amir Öncel,Mehmet Ergündüz katıldı.

3 Yorumlar

 1. Iskanderun malasef mete aslan dan sonra, iyi bir baskan goremedi. Temennnim iyi bir aday secilmesi..

 2. Evet biz seninle hemşehriyiz Seyfi Dingil başkan ama mutlu ve huzurlu değiliz İsmet İnönü mah 706 sokak 708 sokak 3 kez Fen işleri müd.ne dilekçe vermemize ve defalarca belediye yetkilileri ile görüşmemize rağmen bizim sokakta kaldırım ve yollar yapılmadı normal bir yağmurda bile ayak bileklerimize kadar çamura ve fosseptik giderlerine batıyoruz yaylalara ve dağ başlarına asfalt parke yapılırken şehir merkezinde bize bunları reva gören belediye yetkilileri aynı şehirde yaşıyoruz her defasında oyalayarak yalan söyleyerek işi geçiştiriyorsunuz ve de yüzünüz hiç kızarmıyor.Belediye fen işlerinde çalışanlar maşallah alanlarında çok profesyoneller …!

 3. Birlik ve beraberlik! Çok içerikli bir soloğan, ama! Kimle birlik? Kimle beraberlik?
  Genel bir bakış açısından bakarsak: AKP şu ama kadar halk arasında birlik değil, kutuplaşma oluşturdu:
  Biz ve siz politikası uyguladı!
  Şimdi hangi birlik ve beraberlikten bahsediyorsunuz anlamadım?
  Sanırım sizin birlik ve beraberlik anlayışınız bütün vatandaşlar için değil, sadece kendi aranızda geçerli!

  Sayın Dingil ve ekibi şehri tam bir harabeye çevirdi! Yollar delik deşik, görev süresi bitmek üzere iken alkına İskenderun trafik sorunları gelmiş ve 2 hafta önce İskenderun trafik sorunun çözülmesi gerektiğini vurgulamış! Yeni uyandınız galiba!
  Kış uykusuna devam! Vatandaşların çoğu da uyuyor, hesap sormuyor! Ama ben hep soracağım!
  Şehrimizi harabe haline getirdiniz! Piskenderun!!!

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here