Hatay Büyükşehir Belediyesi İskenderun Trafik Sirkülasyon Düzenlemesi Açıklaması Yayınladı

5
8
trafik
trafik

Hatay Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Daire Başkanlığı, ‘Hatay Ulaşım Ana Planı Ortak Hizmet Protokolü’ kapsamında oy birliği ile yapılan değişikliklerin ardından, İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil’in yaptığı açıklamalara karşılık bir bildirim yayınladı.

HBB yetkilileri tarafından yapılan açıklamada “19 Haziran 2018 tarihinde UKOME kurul toplantısında Şehit Pamir ve Ulu Cami caddelerinin trafik yönlerinin değiştirilmesi teklif edildi. Kurulda tüm kurumların onayı ve ( ilçe belediye, emniyet, karayolları vb.) oy birliği ile ilgili caddelerin sirkülasyon planı onaylandı. Ayrıca İskenderun Belediyesinden uygunluk yazısı alındı. Son olarak 15 Kasım 2018 tarihinde yapılan UKOME kurul toplantısında trafik akış yönü tersine çevrilecek olan Şehit Pamir ve Ulu Cami caddelerine entegre tali yolların sirkülasyon planı sunuldu. Kurulda tüm kurumların onayı ve ( ilçe belediye, emniyet, karayolları vb.) oy birliği ile tali yolların sirkülasyon planı onaylandı. 9 Aralık Pazar günü faaliyete geçecek olan sirkülasyon planı, kurumumuzca 3 Aralık 2018 tarihinde yazılı ve görsel medyada paylaşılarak, sosyal medya üzerinden de tüm halka duyuruldu” ifadelerine yer verdi.

5 YORUMLAR

  1. Yeni İskenderun trafik sirkülasyon çok doğru ve mantıklı bir karar! Vatandaşların bu yeni sirkülasyona alışması lazım. Bu planı hayata geçirenleri tebrik ederim!

  2. Her kes suçu birbirine atıyor! Bu acizliğin, yapılan işin acemiliğinin ve ilgili görevlilerin uyuduğunun kanıtıdır!
    Fazla uzatmaya gerek yok!
    Biz vatandaş olarak sorumluların birbirleri ile kavga etmesini, çamur atmasını değil sorunlara çözün üretmesini bekliyoruz, hatta emrediyoruz! Vatandaş olarak biz sizin patronunuzuz. Vergilerimizden maaş alıyorsunuz! Evet size emrediyoruz: Görevinizi iyi yapın ve maaşınızı hakkı ile kazanın!

  3. Rezillik diz boyu 50 senelik yolu değiştirdiler o esnaflar dükkanlarını yolun işleyişine göre aldılar battı çıktıyı yapamadılar çareyi bunda buldular akıl olsa üst geçit yapar insanlar için ama yok olduğu için yapamiyolar

  4. Trafiğin bir an önce eski haline getirilmesi şarttır. .iyi yapacağız derken DahA kotusunu yaptınız ne yazılımı..her kişi -kurum hata yapabilir önemli olan hatasını anlayıp duzeltmektir

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

9 − 1 =