Arsuz’da İlk Tarım Çalıştayı Gerçekleşiyor

Arsuz Belediyesi ve Arsuz Kent Konseyi işbirliği ile 01 Aralık 2018 Cumartesi günü, Saat 14.00’da, Arsuz Nikâh Salonunda “Arsuz Tarım Çalıştayı” gerçekleşecek.

Arsuz Belediyesi ve Arsuz Kent Konseyi işbirliği ile Arsuz’da ilki düzenlenecek Tarım Çalıştayı, Arsuz Kent Konseyi Başkanı Prof. Dr. İskender Sayek ’in “Arsuz’da Tarım” sunumuyla başlayacak. İki başlık altında gerçekleşecek olan Çalıştayın birinci başlığı olan “Tarımsal Kalkınma ” konusunda Prof. Dr. Bülent Gülçubuk, Prof. Dr. İbrahim Ortaç, Prof. Dr. Berkant Ödemiş katılımcılara çeşitli bilgiler verecek. Çalıştayın bir diğer başlığı olan “Tarımda Yeni Açılımlar” konularında ise; Doç. Dr. Selin Sayın ‘Su Altı Tarımı’, Doç. Dr. Alparslan Kaya ‘Tıbbi ve Aromatik Bitki Tarımı’, Ömer Faruk Çelebi İse ‘EXPO 2021’ Konularında katılımcılara bilgiler verecek. Tüm halkın davetli olduğu “Arsuz Tarım Çalıştayı” 01 Aralık 2018 Cumartesi günü (yarın), Saat 14.00’da, Arsuz Nikâh Salonunda gerçekleşecek.

Arsuz’da İlk Tarım Çalıştayı Gerçekleşiyor

Önceki İçerikArtık Yasak
Sonraki İçerikTüp Mide Ameliyatıyla Diyabeti Son Buldu
Avatar photo
iskenderun haber genel içerik editörüdür. Haber ihbarlarınız veya ilanlarınız için üst menüden bize ulaşın sekmesini kullanın.