İskenderun İlçe Emniyet Müdürlüğümüzce; Halkımızın güven, huzur ve sükûnu başta olmak üzere, gençlerimizin ve çocuklarımızın, kötü ve zararlı alışkanlıklardan (alkol düşkünlüğü, uyuşturucu madde bağımlılığı, suç işleme, kumar ve benzeri kötü ve zararlı alışkanlıklar) korunması amacıyla yürütülen çalışmalar titizlikle ve hassasiyetle sürdürülmektedir.

► Narkotik Suçlar kapsamında 02/11/2018 ile 16/11/2018 tarihleri arasında İlçemizde 39 olay meydana gelmiş olup, Narkotik Suçlarla Mücadele (NSM) Grup Amirliği ekiplerince gerçekleştirilen operasyonlar neticesinde, 71 şahıs yakalanarak haklarında yasal işlem yapılmıştır.

Söz konusu olaylar kapsamında, 10.228 gr. Esrar maddesi, 12 adet Captagon hap, 3 adet Uyuşturucu hap, 58 gr. Eroin maddesi, 3 gr. Metamfetamin maddesi ve uyuşturucu madde ticaretinden kazanıldığı değerlendirilen 440 TL para ele geçirilmiştir.

İlçemizde başta kolluk kuvvetleri ve istihbarat birimleri olmak üzere, tüm kamu kurum ve kuruluşlarımızca vatandaşlarımızın güven, huzur ve sükûnu için özveri ve uyum içerisinde görev ifa edilmekte olup, bugüne kadar gerçekleştirilen operasyonlar ile yürütülen çalışmalarımız kararlılık ve ciddiyetle devam edecektir.

İskenderun’da Uyuşturucu Operasyonları Devam Ediyor İskenderun’da Uyuşturucu Operasyonları Devam Ediyor

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here

two × 2 =