Ak Parti İskenderun Belediyesi Aday Adayları Belli Oldu

31 MART 2019 MAHALLİ İDARELER SEÇİMLERİ
İSKENDERUN BELEDİYE BAŞKANI ADAY ADAYLARI

1. ABDÜLKERİM GÜVEN
2. ALİ SOYLU
3. AMİR ÖNCEL
4. BÜLENT ÖZER
5. ERDAL KELEŞ
6. ERGÜN GÖZÜKÜÇÜK
7. FİLİZ ÖZÇÖREKÇİ
8. LUTFİ MARAŞLI
9. MEHMET ERGÜNDÜZ
10. METİN ÇAĞLAR
11. NEVZAT BARAK
12. NÜRSEL EĞE
13. RECEP SİVRİ
14. UĞUR FERİZ
15. VEDAT TOSUN

 

7 Yorumlar

  1. Soy isimden bir anlam çıkarıp şu adayı istemiyorum demek bence doğru değil! Soyisme değil tercübe ve kaliteye bakmak lazım. Doktormuş, avukatmış, bu dönemler geride kaldı umarım! Adayları tanımıyorum. Tecrübesi ve ileri vizyonu olan, gelişmiş ülkeleri görmüş ve bazı dersler almış bir belediye başkanı yakışır İskenderun’a! Umarım İskenderun’a ve bütün İskenderun halkına yakışır bir aday seçilir!

  2. Dingil’den kurtuluyoruz! Şehir berbattan daha berbat! Projelerin uygulaması tamamen dandik. Yapılan kaldırımlar, kanal, yollar, trafik berbattan daha berbat. Yollardaki çukurlar adeta bir mezar kuyusu! Yeni düzenlenecek kanalda kayıklarla gezebilecektik, ağaçlandırma olacaktı! Nerede? Ancak rüyamızda görürüz! Hiç bir şey kaliteli yapılmıyor.
    Kendi resimleri için belediyenin afişlere verdiği paralara yazık! Yurtdışından her ay İskenderun’a gelirim ve her gelişimde şehrin daha da geriye gittiğine şahit oldum! Yeşillik katledilmiş! Eski hal arazisi çoktan park yapılmalıydı. Deniz fenerinin önünü bir cami ile kapatmaları sağlıklı düşünceden uzak bir girişim olmuş! En az 20 yıl önce yapılan binalarda hala Internet altyapısı yok! Elektrikler kesilip duruyor! Yüksek ve çok ince yapılan kaldırım kenarları hemen çöküyor! Zaten müthiş park sorunu olan sahilde yanyana açılan bir çok banka şübesi trafik ve park sorununu müthiş çoğaltmış! Bence park sorunu olan yerlerde araba trafiği oluşturan girişimlere ruhsat verilmemeli. İskenderun bisiklet cenneti olabilirdi ama teneke ve beton cehennemi olmuş! Dört kat imar müsadesi olan yerlere 18 kat imar müsadesi verilmiş ve sahil manzarası mahfedilmiş!
    Fazla uzatmayım, iyi yaptığı şeyler olabilir ama ben denk gelmedim!
    Umarım yeni gelecek belediye başkanı ve kadrosu iyi ve gözle görülür kaliteli işler çıkarır! Şimdiden başarılar dilerim!

  3. Kim çıkarsa çıksın, her dönem ak partiye oy veren ve hala üye bir kişi olarak bundan sonra oy vermeyeceğim, vermeyeceğiz. Üçün birini alırlar inşallah.

  4. belediye başkanı olarak mardin kökenli istemiyorum .yüksek tahsilli en az anadili kadar 1 yabancı dil bilen olsun.halka faydası olan olsun.sağında solunda gezen yardakçıları besleyen olmasın.gerekirse dışardan belediye konusunda bilgili proflardan yardım alsın.başkan yardımcısı veya danışmanı yapsın.

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here