Denizcilerde Halk Bankası Açıldı

Hatay’ın büyükşehir statüsüne kavuşmasının hemen ardından Denizciler Mahallesi’nde Halk Bankası Şubesi açılması talebiyle ilgili yürütülen çalışmalar sonuç verdi.
İskenderun Karma Esnaf Odası ve Denizciler Esnaf Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Hüseyin Sönmez liderliğinde, mahalle muhtarları ve esnafların destekleriyle açılması için büyük bir mücadele verilen Halk Bankası Denizciler Uydu Şubesi bugün itibariyle hizmete girdi.
Halk Bankası Denizciler Uydu Şubesi’nin hizmete girmesi nedeniyle Şube Müdürü Ekrem Akış’ı ziyaret eden İskenderun Karma Esnaf Odası ve Denizciler Esnaf Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Hüseyin Sönmez, İskenderun Muhtarlar Dernek Başkanı Ali Rıza Kekeç, mahalle muhtarları ve çok sayıda esnaf, banka çalışanlarına hoş geldiniz dediler.
Halk Bankası Denizciler Uydu Şubesi Müdürü Ekrem Akış, şubenin bölge halkı ve esnaflarına hayırlı olması temennisinde bulunarak, her zaman halkın ve esnafın yanında olduklarını söyledi.
İskenderun Karma Esnaf Odası ve Denizciler Esnaf Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Hüseyin Sönmez de yaptığı konuşmada, bölgenin önemli bir ihtiyacı olan Halk Bankası Şubesi’nin açılmasında büyük emeği olan Halk Bankası Genel Müdürü Osman Arslan’a ve emeği geçen herkese teşekkür etti.
Başkan Hüseyin Sönmez, her zaman halkın ve esnafın yanında olan Halk Bankası’nın yanında olmaya devam edeceklerini söyledi.

Denizcilerde Halk Bankası Açıldı Denizcilerde Halk Bankası Açıldı Denizcilerde Halk Bankası Açıldı

Önceki İçerikBaşkan Culha, “Biz Tekrar Yerel İktidar Olacağız”
Sonraki İçerikELSEVIER Akademik Performans Çalıştayı İSTE’de Yapıldı