Özçeller Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Üyesi İlyas Uğur Çelebi, AK Parti saflarına katıldı

Ulusal ve uluslar arası alanda farklı projelerde yer alabilmek vatana ve milletimize daha faydalı olabilmek adına AK Parti’ye katıldığını ifade eden Çelebi’ye üyelik rozetini AK Parti Dörtyol İlçe Başkanı Yasin Taşar taktı.
Genç yaşta işinde birçok başarılara imza atan, kendi alanında önemli projeler geliştirerek ülkemize katma değer kazandıran İlyas Uğur Çelebi, Hatay Genç Müsiad Üyesi olarak görev yapıyor.
Özçeller Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Üyesi başarılı iş adamı İlyas Uğur Çelebi AK Parti Dörtyol İlçe Teşkilatını ziyaret etti. Çelebi’yi İlçe Başkanı Yasin Taşar ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri karşıladı.
16 yıldır ülkemizi yöneten AK Parti iktidarının birçok alanda yaptığı yenilikler ve değişimlerle çok masafe kat ettiğimizi kaydeden genç iş adamı İlyas Ugur Çelebi, AK Parti sayesinde birçok dünya devletlerini Türkiye’ye gıpta ile baktığını, bundan da gurur duyduğunu ifade etti. AK Parti’nin başarılı ve ileriyi görebilen kadroları sayesinde Türkiye’nin ekonomik, sağlık ve savunma sanayideki atılımları ile gücüne güç kattığını önemle vurgulayan Özçeller Şirketler Yönetim Kurulu Üyesi İlyas Uğur Çelebi, “AK Parti ile güzel ülkemiz sağlıkta, eğitimde, ekonomide, sanayide büyük hamleler kaydetti. Yurt dışında okuduğum zamanlarda ülkemizin ne kadar güçlü olduğunu, bir ferdi için tüm imkanlarını seferber ettiğini gördüm. Türkiye’nin önüne engel konulan, yok edilmek için düzenlenen her türlü senaryolar AK Parti ve milletimizin desteği ile bertaraf edilmiştir. Girişimci bir kardeşiniz olarak, ulusal ve uluslar arası alanda farklı projelerde yer alabilmek, vatanıma ve milletime daha faydalı olabilmek adına AK Parti’ye üyelik başvurusunda bulundum.Misyonu ve vizyonu ile daima geleceği hedefleyen AK Parti’ye katılmaktan son derece onur ve gurur duyuyorum” dedi.

24 Ocak 1993 yılında doğan İlyas Uğur Çelebi, lise eğitimini sırasıyla Mersin Toros Koleji ve Dörtyol Atatürk Liselerinde tamamladı. İngiltere’nin Brighton kentinde EC Language School ve Londra St Gilles İnternational School’da dil eğitimi alan Çelebi, Üniversite eğitimini ise yine İngiltere’de Universty Of Wales’de işletme programını başarıyla tamamladı.
İngiltere’de eğitimini sürdürdüğü dönemlerde SI-UK (Study İn United Kingdom) dünya çapında yedi ülkede hizmet veren eğitim şirketinin Ortadoğu temsilciliğini üstlendi. Ankara ve İstanbul’da şirketler kuran İlyas Uğur Çelebi, vatani görevini Cumhurbaşkanlığı Muhafız Alayı’nda Yedek Subay olarak tamamladı. Halen Adana Bilim ve Teknoloji Üniversitesi Yönetim ve Organizasyon Bölümünde yüksek lisans yapmaktadır. Çelebi, 2014 yılından bu yana aile şirketi olan Özçeller Şirketler Grubu’nda Yönetim Kurulu üyesi ve aynı zamanda Hatay Genç Müsiad Üyesi olarak görev yapmaktadır.

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here