İskenderun İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Mithat Tolunay ve İskenderun Toplum Destekli Polis Derneği Başkanı Mustafa Baştuğ İTSO yönetimine nezaket ziyaretinde bulundular.

Karşılıklı sohbet ortamında geçen ziyarette konuşan İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, “Toplumun huzur ve güvenliğinin sağlanmasında özveri ile çalışan ve 24 saat aralıksız görev yapan emniyet mensuplarımıza çalışmalarında başarılar dileriz. Bundan önce olduğu gibi bundan sonra da Emniyet teşkilatımızın yanınızdayız” dedi.
İTSO yönetimine nazik ev sahipliğinden dolayı, İskenderun İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Mithat Tolunay ve İskenderun Toplum Destekli Polis Derneği Başkanı Mustafa Baştuğ teşekkür etti.

İskenderun İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Mithat Tolunay ve İskenderun Toplum Destekli Polis Derneği Başkanı Mustafa Baştuğ’un ziyaretinde, İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, İTSO Meclis Başkanı Okan Belli, İTSO Başkan yardımcısı Muhsin Yeter, İTSO Muhasip üye Gassan Kuran, İTSO yönetim kurulu üyeleri Müfit Tennioğlu Raşit Özyurt ve Mehmet Ünüvar da yer aldı.

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here