İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, göreve geldikleri ilk günden bugüne kadar birçok projeyi hayata geçirdiklerini belirtti.

Belediye Başkanı Seyfi Dingil, her mahalleye eşit hizmet götürdüklerini belirterek,”Kimseyi ötekileştirmeden hizmet ettik. Telefonlarımızı her zaman açık tuttuk. Herkese kapımızı açtık. Kardeşlik ve birlik beraberlik ortamını koruduk. Her türlü fikre öneriye eleştiriye açık olduk. Halka hizmet noktasında ortak akılla hareket ettik” dedi.

TEKRAR BELEDİYE BAŞKANLIĞINA ADAYIM

Önümüzde yapılacak olan Belediye Başkanlığı seçiminde tekrar aday olacak mısınız? Şeklinde ki bir soruya cevap veren Başkan Seyfi Dingil,”Kısmet olursa aday olacağız. Bu kısmet nasip işi. Projelerimizi devam ettireceğiz. Tekrar belediye başkanlığına adayım” dedi.
İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, Belediye Başkanlığına Tekrar Adayım

3 Yorumlar

  1. hangi proje yapıldı herşeyi hbb yapıyor biz dürüst çalışan belediye istiyoruz

  2. Gerçek şu ki isk bld bence yüzde elli hizmet yaptı ancak yinede hizmette az başarısı var ancak daha genç dinamik tüm isk kucaklıyan mega projesini yapabilen ayırım yapmsya n tüm iskenduru kuçaklıyacak bir lider gerekli

  3. Verilen sözlerin hangisi tutuldu. 4,5 yıldır hizmet namına tek bir şey yok. İskenderun belediyesine ait yerlere yapılan asfaltlar tekrar çukurlaşmaya başladı.AK Partinin adıyla seçilirken, birçok AK Partili küstürdü. Çünkü AK Parti adına kullanarak başkalarını ve kendi cebini doldurma peşinden başka bir hizmet yapılamadı. garibanların arsalarına ve evlerine göz dikildi. Sanayideki oto tamircileri, belediye sayesinde hiçbir boş durmuyor; arabaların ön düzenleri ve bir çok sorun yollardaki çukurlardan dolayı köşeyi döndüler. Mahaller arasına en büyük ayrımı yapan başkan olarak hafızalarda kalacaktır.Vatanı seven en çok hizmet edendir. Bunun aksini yapanlar oturup düşünmelidir bence

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here

4 − one =