İGEV AİLESİNDEN KAYMAKAM SOYTÜRK’E NEZAKET ZİYARETİ

İskenderun Güney Eğitim Vakfı (İGEV) Yönetim Kurulu Başkanı Şefik Uyar, vakfın yönetim kurulu üyeleri ve üniversite öğrencileri ile birlikte, İskenderun Kaymakamı Recep Soytürk’e nezaket ziyaretinde bulundu.

Kaymakamlık Toplantı Salonu’nda gerçekleşen ziyarette, vakfın faaliyetleri hakkında bilgi aktarımında bulunan Başkan Şefik Uyar, İGEV ailesi olarak eğitim, öğretim, sosyal ve kültürel kalkınmaya hassasiyet gösterdiklerini ve bu doğrultuda vakıfça yürütülen çalışmaların amacına uygun bir şekilde devam ettirildiğini belirtti.

Ziyaret dolayısıyla memnuniyetini ifade eden Kaymakam Soytürk, eğitim başta olmak üzere sosyal ve kültürel alanda ki etkin faaliyetlerinden dolayı İGEV Başkanı Şefik Uyar ve yönetim kurulu üyelerini tebrik etti.

Üniversite öğrencileri ile yakından ilgilenerek, gelecek planlamalarına dair sohbet eden Kaymakam Soytürk, onlara çeşitli tavsiyelerde bulunarak, hedef belirlemek suretiyle, istikrar ve disiplin çerçevesinde yürütülen çalışmanın başarıya kavuşturacağı yönünde bilgiler verdi.

İGEV Başkanı Şefik Uyar, misafirperverliği ve nezaketinden dolayı Kaymakam Recep Soytürk’e teşekkür etti.

1 YORUM

  1. su IGEV denen yapilanma neden butun toplumu temsil etmez degil cunku resimde de goruldugu uzere toplumun sadece bir yarisindan gelen insanlar uye bu gruba neden bu grup butun topluma hitap etmez bakin toplumumuz hepsi boyle tek tip gorunumde insanlardan mi olusuyor yillardir bu IGEV hic mi degismez hep tek tip insan modeli sadece Ataturk ve Chp yorungesinde dusunebilen tahminim tek bir mezhepten gelen insanlari icine alan bir yapilasma bu IGEV,gecmiste az cok tanimistim o yuzden tahminim halen oyle devam ediyor .Turkiye degisti ama IGEV yine ayni heralde,goruntuleri yine ayni…

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here