Başkan Seyfi Dingil 5 Temmuz Stadında Yapılan Çalışmaları Yerinde İnceledi

0
18
stadyum 4
stadyum 4

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, bu yıl Spor Toto BAL liginde mücadele edecek olan belediye spor kulübü futbol takımının maçlarını 5 Temmuz stadında oynayacağını belirtti.
Belediye Başkanı Seyfi Dingil, Başkan yardımcısı Cemil Çengel, daire müdürleri ve kulüp yöneticileri ile birlikte 5 Temmuz Stadında incelemelerde bulundu.

Yapılan çalışmalar hakkında bilgiler alan Belediye Başkanı Seyfi Dingil,”Vekillerimiz ile birlikte Cumhurbaşkanımızdan yeni stad için ricada bulunacağız. Uzun zamandan beri atıl vaziyette bulunan İskenderun 5 Temmuz stadında belediye olarak düzenleme ve yenileme çalışması yapıyoruz. Stattaki eksikleri inceliyoruz. 5 Temmuz stadının tahsisi konusunda girişimlerde bulunduk. Sporseverler burada müsabaka izlemek istiyor. Bizlerde bunun için yoğun çaba harcıyoruz. Tesis şu anda kullanılamaz vaziyettedir. El birliğiyle stadımızı tekrar ayağa kaldıracağız ”dedi.

İskenderun Belediye Spor Kulüp Başkanı Levent Duman, Spor Koordinatörü Levent Erköse ile birlikte yapılan ve yapılacak çalışmalar hakkında açıklamalarda bulunan Başkan Seyfi Dingil,”Vekillerimiz ile birlikte Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayip Erdoğan’dan randevu alarak yeni stad için ricada bulunacağız. Futbolcuların konaklayacağı tesisleri de yenileme yapacağız” diye konuştu.

Başkan Seyfi Dingil 5 Temmuz Stadında Yapılan Çalışmaları Yerinde İnceledi Başkan Seyfi Dingil 5 Temmuz Stadında Yapılan Çalışmaları Yerinde İnceledi Başkan Seyfi Dingil 5 Temmuz Stadında Yapılan Çalışmaları Yerinde İnceledi Başkan Seyfi Dingil 5 Temmuz Stadında Yapılan Çalışmaları Yerinde İnceledi

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

15 − 4 =