Hatay AK Parti Milletvekili Aday Tanıtım Toplantısı Gerçekleşti

0
6
ak parti 2 1
ak parti 2 1

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil,24 haziran’da yapılacak olan seçimlerin ülkenin geleceği açısından çok önemli olduğunu belirtti.
Belediye Başkanı Seyfi Dingil, Erzin, Dörtyol, Payas ve İskenderun’da AK Parti İl Başkanlığı tarafından düzenlenen 27.dönem AK Parti Hatay milletvekili aday tanıtım toplantısına katıldı.

İskenderun’da düzenlenen aday tanıtım toplantısında bir konuşma yapan İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil,” Yapılan değerlendirmelerin ardından 11 arkadaşımız milletvekili adayı oldu. Hepsi birbirinden değerli kardeşlerimiz. Teşkilat olarak birlik ve beraberlik içerisinde çalışmalarımızı 24 Haziran’a kadar sürdüreceğiz. Seçimden başarılı bir şekilde çıkacağız. Rabbim çıkmış olduğumuz bu kutlu yolda bizleri muvaffak eylesin ”dedi.

Başkan Seyfi Dingil,”24 Haziran’da Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı başkan seçeceğiz. Bundan hiç şüphemiz yok.24 Haziran’a kadar durmadan yorulmadan çalışacağız. Ülke genelinde olduğu gibi İskenderun’da da seçimden zaferle çıkacağız. Bu vesile ile tüm milletvekili aday arkadaşlarımıza başarılar diliyorum. Rabbim yar ve yardımcımız olsun” diye konuştu.
Hatay AK Parti Milletvekili Aday Tanıtım Toplantısı Gerçekleşti Hatay AK Parti Milletvekili Aday Tanıtım Toplantısı Gerçekleşti

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

5 × four =