Arsuz 12 Mart İstiklal Marşı’nın kabulü ve Mehmet Akif Ersoy’u anma programı

0
8
arsuz 4
arsuz 4

Tüm yurtta çeşitli etkinliklerle anılan 12 Mart İstiklal Marşı’nın Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy’u anma programı Arsuz’da Nuran Yılmaz Mesleki ve Teknik Lisesi ev sahipliğinde İkem Kolejinde düzenlendi.

Törende İstiklal Marşının Kabulü, Mehmet Akif’in hayatı, kişiliği, karakterine ve Kurtuluş Savaşına dair çeşitli canlandırmalara, şiirlere yer verilirken program sonunda günün anısına düzenlenmiş olan yarışmalarda başarıya girenlere ödül verildi. Ayrıca program öncesi iArsuz’da yeni oluşturulan Mehteran Takımınca okul girişinde ilk defa marşlar seslendirildi.

Törene Kaymakam Musa SARI , eşi Emine SARI , Garnizon Komutanı Cengiz ÇOBAN , Belediye Başkan V Ali YAVUZ , Emniyet Müdürü Halil KARABACAK , Jandarma Komutan V Tahir ŞENSOY , Siyasi ve Sivil Toplum Kuruluşu temsilcileri , Kurum Müdürleri , Okul Müdürleri , Öğretmenler , öğrenciler ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Arsuz 12 Mart İstiklal Marşı’nın kabulü ve Mehmet Akif Ersoy’u anma programı Arsuz 12 Mart İstiklal Marşı’nın kabulü ve Mehmet Akif Ersoy’u anma programı Arsuz 12 Mart İstiklal Marşı’nın kabulü ve Mehmet Akif Ersoy’u anma programı Arsuz 12 Mart İstiklal Marşı’nın kabulü ve Mehmet Akif Ersoy’u anma programı Arsuz 12 Mart İstiklal Marşı’nın kabulü ve Mehmet Akif Ersoy’u anma programı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

one × one =