Okul Servisleri Hbb Zabıtasının Denetiminde

İl ve ilçe merkezlerinde yer alan okulların giriş çıkış saatlerinde oluşan trafik yoğunluğu sebebiyle bir dizi önlem alan HBB Zabıta Dairesi Başkanlığı ekipleri, öğrencilerin okullarına ve evlerine güvenli bir şekilde ulaşmasını sağlıyor.

Alınan kapsamlı önlemlerin yanı sıra öğrenci servislerinin de rutin kontrollerini gerçekleştiren HBB zabıta ekipleri, yaya ve araç trafiğinin güvenliği için yaptığı bu çalışmaların son adresi 3. Bölge Zabıta Müdürlüğünün hizmet alanları oldu.
Servis araçlarının kontrollerini yaparak güvenliği kontrol altına alan HBB zabıta personelleri, öğrenci ve velilerin mutluluğuna vesile oldu.

HBB zabıta personellerinin gerçekleştirdiği uygulamaların yerinde ve başarılı olduğunu ifade eden veliler, çocuklarının güvenliği için hayata geçirilen bu çalışmadan duydukları memnuniyeti dile getirdi.

Okul Servisleri Hbb Zabıtasının Denetiminde Okul Servisleri Hbb Zabıtasının Denetiminde Okul Servisleri Hbb Zabıtasının Denetiminde

Önceki İçerikGeleceğin kadın mühendislerine tecrübelerini anlattı
Sonraki İçerikBosch Primemall Avm’de Açılıyor
Avatar photo
iskenderun haber genel içerik editörüdür. Haber ihbarlarınız veya ilanlarınız için üst menüden bize ulaşın sekmesini kullanın.