İskenderun Belediye Meclisi Toplanıyor

İskenderun Belediye Meclisi gündeminde bulunan konuları görüşmek üzere 19.10.2017 Perşembe günü Saat 10.00’da Belediye Meclis Salonunda toplanıyor.

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil başkanlığında toplanacak olan mecliste gündemde bulunan maddeler görüşülecek.

1- Belediyemizin 2018 Mali Yılı Performans Programının görüşülmesi ile ilgili Strateji Geliştirme Müdürlüğü teklifi hakkındaki Plan ve Bütçe Komisyonu Raporu.
2- Belediyemizin 2018 yılı bütçe tasarısının görüşülmesi ile ilgili Mali Hizmetler Müdürlüğü teklifi hakkındaki Plan ve Bütçe Komisyonu Raporu.
3- Belediyemizin 2018 yılı Vergi, Resim, Harçlar ve Ücretler tarifesinin görüşülmesi ile ilgili Mali Hizmetler Müdürlüğü teklifi hakkındaki Plan ve Bütçe Komisyonu Raporu.
4- Zabıta personellerine 2018 yılı için ek çalışma ücretlerine sınır getirilmesi halinde ek çalışma ücretinin nüfus sayısına göre en üst sınırdan ödenmesi ile ilgili Zabıta Müdürlüğü teklifi hakkındaki Plan ve Bütçe Komisyonu Raporu.
5- Çay Mahallesi 1. Mıntıka 1195 ada 2678/2, 2678/3 nolu parsellerin orada yaşayan gecekondu sakinlerine tahsisi ile ilgili yazılı önerge hakkındaki Plan ve Bütçe Komisyonu Raporu ve İmar Komisyonu Raporu.

 

1 YORUM

  1. ŞEHİR ADETA VİRAN OLMUŞ ESNAF RESMEN DÜKKANINDA TÜNEYİP HAYVAN GİBİ KAPIYA SÜPÜRÜYOR ARABA ALTLARI DİZ BOYU DÜKKANLARIN PİSLİKLERI İLE DOLU
    VE TEK BİR ZABITA GELİP SEN BURAYA NEDEN SÜPÜRÜYORSUN DEMİYOR..
    ZABITANIN ALDIĞI PARA HARAM ATEŞ OLSUN KEFEN PARASI OLSUN GÖREV YAPMIYORLAR..ANCAK SAHİLDEKİ SOSYAL TESİSTE 4 LÜ 5 Lİ OLUP ÇAY ZIKKIMLANIYORLAR..BURUNLARINDAN GELSİN

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here