Hizmet-İş Sendikası Belediye çalışanları ile iftar yemeğinde buluştu

İskenderun Belediyesinde yetkili Hizmet-İş Sendikası İskenderun Şubesi üyeleri ile belediye çalışanları ile iftar yemeğinde bir araya geldi. İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil ve Başkan yardımcılarının da katıldığı iftar yemeği Belen Göçmen Restaurantta gerçekleştirildi.

Ramazan ayında da Belediye de çalışan üyeleri ile iftar yemeğinde bir araya geldiklerini belirten Hizmet-İş Sendikası İskenderun Şube Başkanı Mehmet Yetim; “Geleneksel hale getirdiğimiz iftar yemeğine katılan Belediye Başkanımız Seyfi Dingil başta olmak üzere, başkan yardımcılarımız, sendika yönetim kurulu üyelerim ve Belediye de görevli sendikalı çalışanlarımıza hoş geldiniz diyorum.

Burada amacımız, Bir araya gelmek, birlik ve beraberlik bağlarımızı güçlendirmektir. Sendika olarak her zaman emeği ile çalışan kardeşlerimizin yanında olduğumuzu belirtmek isterim” dedi. İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil’de Hizmet-İş Sendikası yönetimine iftar yemeğinde belediye çalışanları ile bir arada olmalarından dolayı teşekkürlerini iletti.

Hizmet-İş Sendikası Belediye çalışanları ile iftar yemeğinde buluştu Hizmet-İş Sendikası Belediye çalışanları ile iftar yemeğinde buluştu Hizmet-İş Sendikası Belediye çalışanları ile iftar yemeğinde buluştu

Önceki İçerikBelen Kaymakamlığı’nı temsilen İngilizce Öğretmenleri Erasmus+ Projesi İle Romanya’da
Sonraki İçerik‘Gelişim Hastanesi’ Hekimlerle İftarda Buluştu