Pamuk Okul Öncesi Eğitim Kurumlarında 10. Yıl coşkusu yaşanıyor. İskenderun’da Okul öncesi eğitimde adeta marka haline gelen ve verdiği eğitimle öğrencileri ilkokula hazırlayan Pamuk Okul Öncesi Eğitim Kurumlarının mezuniyet töreninde duygun, hüzün ve gurur bir arada yaşandı. İskenderun’da kendini adeta eğitime adayan ve 10 yıldır çocuğu gibi baktığı kurumuna sahip çıkarak, hem eğitim, öğretim hem de istihdam sağlayan şehrimizin başarılı iş kadınlarından Selma Türkoğlu ve ekibinin hazırladığı mezuniyet gecesi görülmeye değerdi.

En güzel Akdeniz akşamlarının yaşandığı Besime Mare de gün batımında düzenlenen mezuniyet gecesinde veliler de heyecanlı anlar yaşadılar. Pamuk Okul Öncesi Eğitim Kurumlarının mezuniyet gecesi iftar yemeği ile başladı. Kurumun bale, basketbol, spor ve çeşitli branşlardaki gösterilerle hünerlerini sergileyen minik öğrenciler , söyledikleri İngilizce şarkı ve söyleşilerle de büyük alkış topladılar. Mezuniyet Gecesinde öğrencilere ayrıca Türkiye Satranç Federasyonu Hatay İl Temsilcisi Sultan Daban tarafından madalyaları takıldı. Mezuniyet gecesinin finalinde ise sürpriz bir şekilde 10 yıl önce Pamuk Okul Öncesi Eğitim Kurumlarında eğitim gören ve kurumun ilk öğrencilerinden olan Tuğçe Yol meşaleleri öğrencilere teslim ederken, duygu dolu anlar yaşandı.

Mezuniyet gecesinde öğrencilere belgelerini kendi elleri ile teslim eden ve göz yaşlarına hakim olamayan Kurumun başarılı müdürü Selma Türkoğlu, “Bu gün benim için ayrı bir gün. 10 yıldır Bu kurumun başında öğrencilerimize her şeyin en iyisini en kalitesini vermek için genç ve dinamik eğitim kadromuzla gece gündüz demeden çalıştık. Bizlerin bu günlere gelmesinde sizlerin de önemli destekleri var. Mezun olan ve ilköğretime başlayacak olan öğrencilerimize yeni eğitim hayatlarında başarılar diliyorum ve nice 10. Yıllara diyorum. İyi ki varsınız, iyi ki gecemize geldiniz. Hoş geldiniz” dedi.

Gecede ayrıca Pamuk Okul Öncesi Eğitim Kurumları müdürü Selma Türkoğlu’na veliler adına öğrenciler plaket ve çiçek takdim ettiler. Mezuniyet gecesinin sonunda veliler, öğretmeler ve öğrenciler hep birlikte 10. Yıl anısına Pamuk Logolu 10. Yıl pastasını kestiler. öğrencilerin hep birlikte havaya kep fırlatmaları ile gece son buldu

Pamuk Okul Öncesi Eğitim Kurumlarında 10. Mezuniyet Coşkusu Yaşandı Pamuk Okul Öncesi Eğitim Kurumlarında 10. Mezuniyet Coşkusu Yaşandı Pamuk Okul Öncesi Eğitim Kurumlarında 10. Mezuniyet Coşkusu Yaşandı Pamuk Okul Öncesi Eğitim Kurumlarında 10. Mezuniyet Coşkusu Yaşandı

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here

2 × 2 =