İskenderun Ücretsiz Yaz Spor Okulları Başlıyor

0
22
spor 1
spor 1

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, her yıl düzenlenen ücretsiz yaz spor okullarının başlayacağını belirtti.

Bu yılda yaz kurslarına devam edeceklerini ifade eden Başkan Seyfi Dingil,”İskenderun Belediyesi’nin sporu tabana yaymak amacıyla şehir genelinde ücretsiz olarak hayata geçirdiği Spor Okulları’nda yeni dönem 09.06.2017 Cuma günü başlıyor. Bu yıl spor okullarında Tenis, Basketbol, Voleybol, Futbol, Boks branşlarına, bayan futbol, jimnastik Judo, Taekwondo ve yüzme branşlarında eğitimler ve kurslar verilecek. Bu dönemde Spor Okulları’ndan yararlanmak isteyen öğrenciler, İskenderun Belediyesi Sahil Spor Kompleksine başvuruda bulunabilirler “dedi.

Başkan Seyfi Dingil,” 7-15 yaş arası İskenderun Belediyesi Ücretsiz Yaz spor okulları için kayıtlar başladı. Belediye olarak gençlerin spor yapabilmeleri için tüm imkânlarımızı seferber ediyoruz. Spor sağlıklı bir bedenin ve ruhun oluşabilmesi için vazgeçilmez bir unsurdur. Ailelerin çocuklarını lisanlı spor eğitmenlerimiz eşliğinde ücretsiz verilecek spor okullarına göndermelerini tavsiye ediyorum” diye konuştu.

İskenderun Ücretsiz Yaz Spor Okulları Başlıyor İskenderun Ücretsiz Yaz Spor Okulları Başlıyor İskenderun Ücretsiz Yaz Spor Okulları Başlıyor

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

3 × 4 =