Ramazan Boyunca İskelede İftar Sofrası Kurulacak

0
17
RAMAZAN 3
RAMAZAN 3

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, ramazan boyunca iskelede iftar sofrasının kurulacağını belirtti.

Belediye Başkanı Seyfi Dingil, sahilde bulunan iskelede İskenderun Belediyesinin ev sahipliğinde her gün bir hayırsever tarafından iftar soflarının kurulacağını belirtti.

Başkan Seyfi Dingil,” Başı rahmet ortası mağfiret, sonu kurtuluş ayı olan mübarek Ramazan ayını idrak ediyoruz. Ülkemize, milletimize tüm İslam âlemine ve inananlara mübarek Ramazan ayının hayırlar getirmesini yüce Allah´tan niyaz ediyorum. İskenderun Belediyesinin ev sahipliğinde hayırseverlerimiz her gün iftar veriyor. Bizlerde vatandaşlarımızla birlikte orucumuzu burada açıyoruz. Bu tür organizasyonlar dayanışmaya ve kaynaşmayı arttırıyor. Ben buradan tüm hayırseverlerimize teşekkür ediyorum. Allah hayırlarını kabul etsin.” dedi.

Her yıl geleneksel hale gelen iftar sofralarının vatandaşlar tarafından yoğun ilgi gördüğünü ifade eden Başkan Seyfi Dingil,” Allah milletimizin birlik ve beraberliğini bozmasın. Bu duygu ve düşüncelerimle bir kez daha tüm halkımızın Ramazanı Şerifinizi tebrik ediyorum ve Kadir Gecesi´ne ve bayram günlerine ulaşabilmeyi niyaz ediyorum.” şeklinde konuştu.

Ramazan Boyunca İskelede İftar Sofrası Kurulacak

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

20 + one =