Belen’de 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Coşkuyla Kutlandı

0
15
belen 4 1
belen 4 1

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nın 98. Yıldönümü Kutlamaları, saat 08.30’da Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü çelenginin Atatürk Anıtına sunulması ile başladı.

Kutlama programına; saat 09:00’da Belen Kaymakamı Abdulaziz AYDIN, Belediye Başkanı Adnan VURUCU, Siyasi Partilerin İlçe temsilcileri, Kamu Kurum ve Kuruluşların Daire Amirleri, Okul Müdürleri ve vatandaşların katılımı ile Belen Çok Programlı Anadolu Lisenin Konferans Salonunda devam edildi.

Program, Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunması, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdür Vekili Erdal AYVAZOĞLU’un günün anlam ve önemini belirten konuşması, öğrenciler tarafından Gençlik adına konuşma, şiir okunması, Atatürk’ün Gençliğe Hitabesinin ve Gençliğin Ata’ya cevabının okunması, Oratoryo, Kutlama Haftası çerçevesinde düzenlenen şiir, kompozisyon ve resim yarışmaları ile spor müsabakalarında dereceye giren öğrencilere protokol tarafından ödüllerinin verilmesi ve Halk oyunlar gösterisi ile sona erdi.

Belen’de 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Coşkuyla Kutlandı Belen’de 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Coşkuyla Kutlandı Belen’de 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Coşkuyla Kutlandı Belen’de 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Coşkuyla Kutlandı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

nineteen − thirteen =