Başkan Culha, Emekçilerimizin sadece 1 Mayıs’ta değil her zaman yanlarındayız

0
21
arsuz 1 mayıs 1
arsuz 1 mayıs 1

Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha, işçi ve emekçilerin sosyal ve ekonomik kazanımlarını bayram olarak kutladıkları ve taleplerini dile getirdikleri 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü işçilerle birlikte alanlarda kutladı. CHP İskenderun İlçe Binası önünden partililerle birlikte İskenderun Belediyesi Evlendirme Dairesi’ne kadar yürüyerek burada işçilerin davul zurna eşliğindeki yürüyüş kortejine katılan Başkan Culha, daha sonra kortejle birlikte Atatürk Anıt Alanı’na geçti.

En yüce değer olan emeğin, alın terinin, üreterek çalışmanın gücünün kutlandığı bu günde tüm işçilerin ve emekçilerin 1 Mayıs İşçi Bayramı’nı kutlayan Başkan Culha, “Emeğiyle hayatını kazanan ve alın terini ortaya koyarak üreten, ürettikleriyle ülkenin kalkınmasına büyük katkılar sunan işçi ve emekçi kardeşlerimizin sosyal ve ekonomik hayatımıza kattığı değerin bilincindeyiz. Emeğe saygının yollarını açan ve özveriyle çalışan bütün emekçilerimizin daha iyi hayat koşullara kavuştuğu, işçi cinayetlerinin ve kadın cinayetlerinin durdurulacağı, emekten yana tüm olumsuz koşulların kaldırıldığı, işçi sağlığı ve iş güvenliği ile ilgili düzenlemelerin tam anlamıyla hayata geçtiği, bayramların bayram gibi kutlandığı bir Türkiye temenni ediyorum. Bizler insana değer veren, emeğe saygı duyan ve alın terini kutsal gören bir anlayışa sahibiz. İşçi kardeşlerimizin sadece 1 Mayıs’larda yılın bir günü değil, her zaman yanlarındayız. Bu vesileyle, toplumun her kesiminde üreten, geliştiren ve hizmet sunan, harcadıkları enerji ve döktükleri alın terleriyle ülkemizin adeta bel kemiği durumunda olan tüm işçilerimizin ve emekçilerimizin bayramlarını en güzel duygularımla kutlarım” dedi.

Başkan Culha, Emekçilerimizin sadece 1 Mayıs’ta değil her zaman yanlarındayız Başkan Culha, Emekçilerimizin sadece 1 Mayıs’ta değil her zaman yanlarındayız Başkan Culha, Emekçilerimizin sadece 1 Mayıs’ta değil her zaman yanlarındayız

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

15 − seven =