Eski Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay Hatay’da

0
12
Eski Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay 3
Eski Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay 3

Hatay’ın tarihi, sosyal ve kültürel değerlerini yaşatan ve kentin bu miraslarına sahip çıkan Hatay Büyükşehir Belediye(HBB) Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, 20 Nisan Perşembe günü çok önemli bir konuğu misafir etti
Eski Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay’ı makamında ağırlayan HBB Başkanı Savaş, kentin sosyo-kültürel zenginliğine uygun olarak gerçekleştirilen çalışmalar hakkında eski bakana bilgi verdi.
Keyifli bir sohbet ortamında gerçekleşen ziyarette Hatay’ın geçmişinin ve bugününün insanlığa her zaman örnek olduğunu ifade eden Günay, Hatay Büyükşehir Belediyesinin bu alanlardaki çalışmalarını ilgiyle takip ettiğini belirtti.
Başkan Savaş, ziyaretin sonunda Ertuğrul Günay’a; Reyhanlı’daki arkeolojik kazılar esnasında çıkan Kral Şuppiluliuma’ya ait heykelin minyatür bir örneğini hediye etti.
Başkan Savaş’ın hediyesine karşılık Hataylı yazar Cemil Meriç’in kitabını hediye eden Ertuğrul Günay da HBB ailesine güzel ev sahipliklerinden ötürü teşekkür etti.

Eski Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay Hatay’da Eski Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay Hatay’da Eski Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay Hatay’da

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

seven + eight =