Başbakan Yardımcısı Nurettin Canikli İskenderun Belediyesini Ziyaret Etti

Başbakan Yardımcısı Nurettin Canikli, bir dizi ziyaret ve program çerçevesinde geldiği kentimizde İskenderun Belediyesine ziyarette bulundu.
İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil tarafından belediye binası önünde çiçeklerle karşılanan Canikli’ye ziyaretinde Hatay Valisi Erdal Ata, AK Parti Hatay Milletvekilleri Orhan Karasayar, Adem Yeşildal, Muhammet Öntürk, Hacı Bayram Türkoğlu, İskenderun Kaymakamı Hasan Özyiğit, İlçe Başkanı Ayhan Bodur ve partililer eşlik etti.

İskenderun’un önemli bir sanayi kenti olduğunu belirten Başbakan Yardımcısı Nurettin Canikli,” İskenderun sosyal ve kültürel yapısı ile önemli bir şehrimiz. AK Parti iktidarları döneminde ülkemizin her köşesinde birçok alanda önemli hizmetler hayata geçirilmiştir. Hatay ve İskenderun’da da hükümetimiz birçok önemli hizmeti hayata geçirmiştir. Halka hizmet noktasında her zaman sizlere destek olmaya hazırız. İskenderun’a ayrı bir önem veriyor, buradan tüm İskenderun halkına sevgilerimizi ve saygılarımızı sunuyoruz” dedi.

Ziyaretlerinden dolayı Başbakan Yardımcısı Nurettin Canikli’ye teşekkür eden İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil ise ,”Başbakan Yardımcımız Sayın Nurettin Canikli’nin belediyemizi ziyareti bizleri son derece onurlandırmıştır. Bugüne kadar İskenderun’da hayata geçirilen birçok projede Sayın Cumhurbaşkanımızın, Hükümetimizin, Bakanlarımızın milletvekillerimizin büyük desteğini gördük. Sağ olsunlar. Var olsunlar. Bundan dolayı da şükranlarımı ve minnetlerimi arz etmek istiyorum” diye konuştu.
Yapılan konuşmaların ardından Başbakan Yardımcısı Nurettin Canikli anı defterini imzaladı.

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here