Temizlik Hizmetleri Müdürlüğü çöp konteynerleri dezenfekte ekibi Sahil Kordon Boyu ve ana caddelerde bulunan konteynerlerin yıkanma ve dezenfeksiyon işlemini gerçekleştirdi.

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil konu ile ilgili yaptığı açıklamada,” Çevre temizliğine büyük önem veriyoruz. Rutin çöp toplama işlemlerinin yanında İskenderun Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz, ilçede bulunan çöp konteynerlerini Konteyner Dezenfekte aracıyla temizliyor. Yapılan çalışmayla konteynerler, kötü koku ve mikroplardan arındırılıyor. “Temiz Bir İskenderun” anlayışı ile hareket eden ekipler atıklar nedenli kirlenen çöp konteynerlerine yönelik temizlik çalışmasını aralıksız yürütüyor” dedi.

Belediye Temizlik İşleri Müdürlüğü ekiplerinin çöp konteynerlerini Konteyner Dezenfekte Aracı ile sterilize ettiğini ifade eden Başkan Seyfi Dingil,” İlaçlı su ile konteynerleri yıkayan ekipler, kötü koku ve bakteri üremesinin de önüne geçiyor. Belirli periyotlarla konteyner temizliği yapılan bölgede bir süre sonra tekrar aynı işlem uygulanıyor. Bu konuda vatandaşlardan gelen talepleri de dikkate alınıyor ”şeklinde konuştu.

İskenderun Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü Çöp Konteynerlerini Periyodik Olarak Temizliyor İskenderun Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü Çöp Konteynerlerini Periyodik Olarak Temizliyor İskenderun Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü Çöp Konteynerlerini Periyodik Olarak Temizliyor

1 YORUM

  1. Belediyenin temizlik konusundaki çalışmalarını çok olumlu buluyorum.Fakat 1 yıl gibi kısa süre önce yerleştirilen plastik çöp konteynerlerinin birçok yerde kapakları kırılmış olduğunu gördüm. Plastik seçimi çok doğru olmamış anlaşılan. Ayrıca haberde resmi görülen Barış parkı önündeki çöp konteynerleri yaya yolu geçişini engelleyecek şekilde yerleştirilmiş

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here

16 − 10 =