İskenderun Belediyesi Zabıta Müdürlüğü 2016 Yılı Denetim Faaliyetlerini Açıkladı

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, İskenderun Belediyesi zabıtasının halkın sağlığı, huzuru ve güvenliği 7/24 görev başında olduğunu belirtti.
İskenderun Belediyesi Zabıta Müdürlüğü 2016 yılını içerisinde yapmış olduğu faaliyetler ve denetimler hakkında açıklama yaptı.
DENETİMLER BU YILDA DEVAM EDECEK
Yapılan değerlendirmede yıl içerisinde 589 adet fırın denetimi,519 adet dönerci denetimi,1689 kaldırım işgali denetimi,2100 diğer esnaf denetimi,1151 adet küşadiye ruhsatı cezai işlem denetimi,750 adet küşadiye ruhsatı alması sağlanan işyeleri,23 adet inşaat atık ve artıklarını çevreye atarak çevreyi kirletenler hakkında cezai işlem, diğer cezai işlemler 200 adet tutanak,454 adet aracını kaldırıma park ederek kaldırımı işgal eden araç sahipleri hakkında cezai işlem, rutin denetimlerin yapıldığı bildirildi.
HALKIN SAĞLIĞI VE HUZURU İÇİN ZABITA GÖREVDE
Yapılan faaliyetler ile ilgili açıklamalarda bulunan İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil,” kent genelinde seyyar satıcılara ve kaldırım işgallerine müsaade edilmiyor. Her şeyi halkın sağlığı ve huzuru için yapıyoruz. Yine bu yıl içerisinde gece gündüz demeden halkın hizmetinde olacağız. Ayrıca vatandaşlarımız yaşamız olduklarını sıkıntıları ve şikâyetlerini zabıta ekiplerine bildirimlerini rica ediyoruz” diye konuştu.

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here