İskenderun Belediyesinde Halk Günleri Devam Ediyor

İskenderun Belediyesinin her hafta salı günü gerçekleştirdiği, halkın istek ve belediyeden beklentilerini doğrudan Belediye Başkanına ilettiği “Halk Günü Toplantıları” devam ediyor.
İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil’in makamında gerçekleştirilen halk günleri toplantısında, vatandaşlar başkanla birebir görüşme imkânı buluyor.
İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, ‘’ Halk Günü’’hakkında şunları belirtti: “Vatandaşlarımıza yardımcı olmak için elimizden geleni yapıyoruz. Vatandaşlarımız halk günlerinde kendi istek ve taleplerinin yanı sıra İskenderun’un ve mahallelerinin sorunlarını da dile getiriyorlar. Bu sorunları önem sırasına göre belediye imkânları ölçüsünde gidermeye çalışıyoruz.” şeklinde konuştu.

Başkan Seyfi Dingil,“ Yerel yönetim anlayışımız gereği halkımızla her zaman iç içe olmayı, onların sıkıntılarını onlardan dinlemeyi ve çözüm üretmeyi ilke edindik. Gerçekleştirilen halk günleri, vatandaşların sıkıntılarını onlardan dinleyerek, halkımızın sorunlarına çözüm üretmek adına atılan önemli adımlardır” dedi.
img_8299 img_8301

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here