Hbb Kurban Bayramı’nda Yaşlıları Unutmadı

Hatay Büyükşehir Belediyesi(HBB) Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı Gökhan Yıldırım, Hatay Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’ne ziyaret gerçekleştirerek Kurban Bayramı’nı kutladı.

Odaları tek tek gezerek huzurevi sakinleri ile sohbet eden Yıldırım, Hatay Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’ndeki eksiklikleri de dinleyerek Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr .Lütfü Savaş’ın talimatları ile her türlü desteğe hazır olduklarını dile getirdi.

Ayrıca Yıldırım, “Yaşlılarımız bizleri bugünlere büyük emekler harcayarak getiren, büyük vefa borcumuzun olduğu ve her zaman hatırlanması gereken varlıklardır. Bizler yaşlılarımızı sadece bayramlarda değil, her zaman hatırlamalıyız Bu özel günde Hatay Büyükşehir Belediyesi olarak sizlerin yanında olmak istedik. Hepinizin güzel ellerinden öpüyor Kurban Bayramı’nızı kutluyorum.Allah hepinize sağlıklı uzun ömürler nasip etsin” ifadelerini kullandı.

YAŞLILAR MÜZİK EŞLİĞİNDE GÖNÜLLERİNCE EĞLENDİ

Müzik eşliğinde gönüllerince eğlenen huzurevi sakinleri bayramda kendilerini unutmadıkları için çok mutlu olduklarını dile getirerek başta Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’a ve HBB Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı Gökhan Yıldırım’ateşekkür etti.

Ziyaret esnasında HBB Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı Gökhan Yıldırım, Hatay Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi sakinlerine çeşitli hediyeler takdim etti.

image_1 image_10 image_15

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here