Karasayar’dan Başkan Seyfi Dingil’e Ziyaret

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, halka hizmet noktasında gece gündüz demeden çalıştıklarını belirtti.
TBMM İdare Amiri ve AK Parti Hatay Milletvekili Orhan Karasayar, İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil’i makamında ziyaret etti.
GECE GÜNDÜZ DEMEDEN ÇALIŞIYORUZ
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil,” Milletvekilimizle her zaman istişare halindeyiz. Bizlerin tek bir amacı var İskenderun halkına hizmet etmektir. Cumhurbaşkanımız, başbakanımız, bakanlarımız ve milletvekillerimiz İskenderun’a halka hizmet noktasında sağ olsunlar hep bizlere destek oldular. Hep birlikte İskenderun’u daha iyi yerlere getirmek için çalışmaya devam edeceğiz. Bu konuda sürekli istişare halindeyiz. Belediye olarak çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor ” dedi.
HALKIMIZIN HİZMETİNDEYİZ
TBMM İdare Amiri ve AK Parti Hatay Milletvekili Orhan Karasayar, ise çalışmalarında Başkan Seyfi Dingil’e başarılar dileyerek,” Genelde hükümetimiz, yerel belediyemiz İskenderun ile ilgili çalışmalarını sürdürüyor. Bizlerde İskenderun’a hizmetlerin gelmesi noktasında Ankara’da sürekli projeleri takip ediyoruz. İskenderun’a hizmetlerin gelmesi noktasında hiçbir sıkıntımız yok. Kamu kurum ve sivil toplum kuruluşları ile her zaman diyalog halindeyiz. Elbirliği ile aziz milletimize hizmet etmenin gayreti içerisindeyiz” şeklinde konuştu.
Yapılan konuşmaların ardından ziyaret sohbet ortamında devam ederken karşılıklı fikir alışverişinde de bulundu.
Ziyarete AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Ayhan Bodur ve yönetim kurulu üyeleri de katıldı.

2 3

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here