Hatay Judo Takımı’ndan Büyük Başarı

HBB Spor Kulübü Judo Takımı 13-14 Ağustos tarihleri arasında Konya’nın Seydişehir ilçesinde düzenlenen Uluslararası ve İllerarası Zafer Kupası Judo Turnuvası’na katıldı. 11 ilden 430 sporcunun katıldığı turnuvada, başarı grafiğini her geçen gün yükselterek devam ettiren HBB’li sporcular, toplamda 7 madalya alarak adını ilk beş takım arasına yazdırmayı başardı.
HBB’Lİ SPORCULAR KAZANDIKLARI MADALYALARLA HATAY’IN GURURU OLDU
HBB’nin başarılı sporcularından Mehmet Sağlamoğlu gümüş madalyanın sahibi olurken Buğra Akyüz, Yasemin Saday, Hatice Nur Yıldırım, Firdevs Yıldırım, Büşra Yıldız ve Sıla Araç bronz madalya kazanarak Hatay’a büyük bir gurur yaşattı.
BAŞKAN SAVAŞ’IN DESTEKLERİYLE HATAY’DA JUDOYA İLGİ ARTIYOR
Turnuva sonunda düşüncelerini paylaşan HBB Spor Kulübü Judo Takımı Antrenörü Kadir Saday, ”Kazandığımız başarılarla Hatay’da takımımıza ve judo sporuna ilgi her geçen gün artıyor. Kulübümüzün temel hedefi olan çocukları ve gençleri kötü alışkanlıklardan uzak tutarak sporla buluşturma gayretimiz kararlılıkla devam ediyor. Başkanlarımızın katkıları ile kulübümüzün en iyi yerlerde olması için canı gönülden çalışmaya devam edeceğiz. Desteklerini her zaman yanımızda hissettiğimiz Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’a ve HBB Spor Kulübü Başkanı Serdar Güven’e teşekkür ederim” dedi.

Judo Takımı’ndan Büyük Başarı (1) Judo Takımı’ndan Büyük Başarı (2)

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here