Eski Başkan Baram’dan Hatayspor’a Nefes Aldıracak Cömert Hamle

Hatayspor Kulübü Başkanı Aydın Toksöz ve Hatayspor eski Başkanı Jan Baram ile yönetim kurulu üyeleri, Hatay’a sporda altın çağını yaşatıp spora sunduğu desteklerle taraflı tarafsız herkesin takdirini kazanan Başkan Savaş’ı ziyaret ederek, Hatayspor’un geleceğini masaya yatırdı.
31 Mayıs Salı günü Hatay Meslek Edindirme Kursları’nda (HATMEK) gerçekleşen ziyarete Başkan Savaş ve Hataysporlu yöneticilerin yanı sıra HBB Spor Kulübü Başkanı Serdar Güven ve İdari Menajer Erdal Oktay katıldı.
Eski Başkan Baram’dan Hatayspor’a Nefes Aldıracak Cömert Hamle
Hatayspor’un eski ve yeni başkanlarının bir araya geldiği buluşmada kulübün gelecekte başarılar elde ederek adına yaraşır şekilde üst liglerde olması ve elde edilecek başarıların kalıcı olması için protokol imzalandı. Eski Başkan Baram, Hatayspor’a bugüne kadar verdiği destekler ile ilgili alacağının bir kısmından feragat ederek, kalan alacaklarını da uzun dönem içerisinde tahsil edeceğini bildirdi.
Sezonun son maçlarında ortaya koyduğu başarılı performansla lige tutunan ve önümüzdeki sezonda da Türkiye İkinci Futbol Ligi’nde mücadele edecek olan Hatayspor’un içinde bulunduğu kriz ortamından çıkmasında büyük pay sahibi olan Başkan Savaş, Hatayspor’un eski ve yeni başkanlarını bir arada görmekten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirdi.
BAŞKAN SAVAŞ: JAN BARAM GERÇEK BİR HATAYSPORLU OLDUĞUNU KANITLAMIŞTIR
Gerçekleşen ziyaretle ilgili olarak düşüncelerini paylaşan Başkan Savaş, “Hatayspor’a emek veren başkanlarımızdan Jan Baram, alacaklarının bir kısmından vazgeçerek Hatayspor’a derin bir nefes aldırmıştır. Bu örnek davranışı ile gerçek bir Hataysporlu olduğunu bir kez daha kanıtlamıştır. Kendisine bugüne kadar verdiği hizmetlerden dolayı çok teşekkür ederim. İnşallah önümüzdeki yıllarda Hatayspor hak ettiği yerde olacak. Elde edilecek başarıların kalıcı olması için biz de üstümüze düşen tüm sorumluluğu yerine getirmeye hazırız” diyerek Hatayspor’un yeni bir yapılanma içerisinde başarılar elde etme noktasında hazır bir şekilde mücadeleye hazır olduğunu kaydetti.

hatayspor (1) hatayspor (2)

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here