Gümüş Hotel

Arsuz ekonomisinin büyük bölümü turizm sektörünün başarısına bağlı. Arsuz’da otel sayısında her geçen gün artış olmaktadır. Bunların en güzel örneklerinden biride Gümüş Hotel’dir.
Ülkemizin en turistik bölgelerinden birisi olan Akdeniz Bölgesi Arsuz ile güzel bir tatili insanlara sağlamaktadır. Hatay, Akdeniz Bölgesinde öne çıkan önemli şehirlerimizden birisidir. Arsuz’un ön plana çıkmasındaki en büyük etken şüphesiz Arsuz’un doğal güzelliği, tarihi ve denizidir. Bu özellikler Arsuz’u turistik bir şehir yapmıştır.
Arsuz bu kadar popüler olunca, Arsuz otelleri de kendilerini yenileyerek yerli ve yabancı turistlerin isteklerine yanıt verecek düzeyde gelişmişlerdir. Gümüş Hotel, bu otellerin içinde en güzel özelliğe sahip tatil için Arsuz’u tercih eden turistlere tatillerini çok daha iyi bir şekilde geçirmeleri için yardımcı olmaktır. Gümüş Hotel, genel olarak pek çok açıdan dünya standartları üzerinde hizmet vermektedir.
Sonbahar aylarında dahi Arsuz’da denize girilebilmektedir. Bu fırsatı kaçırmak istemeyen insanlarda bir kez daha denizin keyfini yaşayabilmek için Arsuz’u tercih etmektedir. Gümüş Hotel bu açıdan her zaman kendilerini hazır tutmaktadır.
Yani Arsuz’da gideceğiniz Gümüş Hotel size yılın her döneminde hizmet verebilecek kapasiteye sahiptir.
Arsuz’da tatil yapmanın birçok nedeni vardır. Her bütçeye göre tatil yapabilme imkânı Gümüş Hotel’de mevcuttur. Gümüş Hotel’de tatil yapmak sizlere oldukça ayrıcalıklı gelecektir.
Arsuz’da Gümüş Hotel ayrıca turizm açısından oldukça iyi donanımlara sahip bir hotel’dir. Şehrin güzelliklerinin yanı sıra Gümüş Hotel’in oldukça iyi hizmet vermesi yabancı turistlerin Arsuz’da tatil yapmalarında etkili olmuştur.

Gümüş Hotel pek çok açıdan istenilenleri karşılayabilmektedir. Gümüş Hotel’in dikkat çeken özelliklerden biriside fiyatlarıdır. Dolayısı ile burada tatil yapmayı düşünen insanlarda endişe içerisine girmeden tatillerini yapabilmektedir.
Ayrıca erken rezervasyondan yararlandığınızda tatil çok daha ucuza gelecektir. Arsuz’da yapacağınız tatil Gümüş Hotel sayesinde çok daha güzel olacaktır.
Arsuz’un temel özellikleri ise Hatay ilinin Turistik bir ilçesidir. Arsuz, Amanos Dağları ile Akdeniz arasında yer almaktadır. 2015 yılı itibariyle 82.498 nüfusa sahiptir.ilçe merkezine tamamı dağlık ve kırsal kesimlerden oluşmaktadır.
Arsuz ilçesine ulaşım karayolu ile sağlanmaktadır. İskenderun – Arsuz ilçe yolu 37 km’dir.
Antakya – Arsuz otoyolu ise 87 km’dir.
Arsuz ilçesinde Akdeniz iklimi görülmektedir.
Arsuz deyince aklınıza ne geliyor?
Birincisi Turizm
İkincisi Tarım

Gümüş Hotel

Adres: Akdeniz Mh. Altınkent Sit. Mevkii Gözcüler / ARSUZ
Telefon: 0 (326) 643 26 26 – 643 30 80
Fax: 0 (326) 643 30 81
E-mail: info@gumushotel.net
Web : www.gumusotel.net

Gümüş Hotel

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here