Hbb, “Kamu Kurumlarında İş Sağlığı ve Güvenliği” Paneline Ev Sahipliği Yapacak

Hatay Büyükşehir Belediyesi(HBB) ve Türkiye Belediyeler Birliği’nin iş birliği ile organize edilen “İş Sağlığı Güvenliği” paneli 25 Mayıs Çarşamba günü 13.30’da HBB Meclis Salonu’nda gerçekleştirilecek.
Kamu kuruluşlarının katılımıyla gerçekleşecek olan panelde, İstanbul Üniversitesi(İÜ) Hukuk Fakültesi Öğretim Üyesi, Prof. Dr. Ömer Ekmekçi, İstanbul Büyükşehir Belediyesi İş Sağlığı ve Güvenliği Müdür Yardımcısı Dr. Nurullah Yücel ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi(İBB) İş Güvenliği Uzmanı Semih Kumaş’ın iş güvenliği konusunda bilgilerin paylaşılacağı panelde, kamu kurumlarında iş sağlığı ve güvenliği, iş sağlığı ve güvenliği kurulları, acil durum planlarının hazırlanması ve risk değerlendirmeleri konuları hakkında bilgilendirmeler yapılacak.
GERÇEKLEŞECEK PANEL, ÇALIŞANLARIN İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ AÇISINDAN ÖNEM TAŞIYOR
Panelde, uzmanlar tarafından Kamu Kurumlarında İş Sağlığı ve Güvenliğinde Eğitim Modülleri , Kazılarda İş Sağlığı ve Güvenliği, ayrıca İş Güvenliği Uzmanlarının görev ve yetkileri konuları hakkında bilgilendirmeler yapılarken, çalışanların can güvenliğinin sağlanması hususu ön planda tutulacaktır.
HBB YETKİLİLERİ, PANELE TÜM KAMU KURULUŞLARINI DAVET ETTİ
Yetkililer, Hatay Büyükşehir Belediyesinin ev sahipliğinde gerçekleşecek olan ve katılımcıların“ Kamu Kurumlarına İş Sağlığı ve Güvenliği ” hakkında bilgilendirmede bulunacağı bu önemli organizasyona tüm kamu kuruluşlarının davetli olduğunu kaydetti.

hazır

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here